متن خبر

سردار در بین پنج ستاره سابق قهرمانی زیر ۲۳ آسیا

سردار در بین پنج ستاره سابق قهرمانی زیر ۲۳ آسیا

اخبار سینمای ایران     سردار در بین پنج ستاره سابق قهرمانی زیر ۲۳ آسیا
شناسهٔ خبر: 37579 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به‌ گزارش “پایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد” و به نقل از ‌ایسنا، مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال فوتبال آسیا، از چند هفته‌ دیگر آغاز می‌شود و ۴۰ تیم  به رقابت با یکدیگر می پردازند.

 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز این رقابت‌ها به پنج ستاره فوتبال آسیا پرداخت  که در دو دوره گذشته این رقابت‌ها توانستند توانایی‌های خود را نشان دهند و اکنون جزو بازیکنان موفق هستند.

 

AFC سردار آزمون را به عنوان یکی از پنج ستاره کنونی جهان انتخاب کرد که در دوره گذشته این رقابت‌ها توانست به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران کمک کند.

 

در سایت AFC درباره آزمون آمده است:

 

سردار آزمون در حال‌ حاضر ستاره و اولین مهاجم  تیم‌ ‌ملی فوتبال ایراناستکه در رقابت‌های زیر ۲۳ سال ۲۰۱۶ عضوی از تیم ایران بود و توانست آقای گلی مشترک این رقابت‌ها را به دست بیاورد.

 

تیم‌ ‌ملی ایران در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۶ قطر موفق به زدن پانزده گل شد. او در آن سال با ۲۰ سال سن در وضعیت خوبی قرار داشت، چرا که پیش از آن در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ شرکت کرده بود.

 

آزمون در پایان موفق شد در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال چهار گل را به ثمر برساند.

 

او در دور نهایی رقابت‌های زیر ۲۳ سال ۲۰۱۶ آسیا به در جمع بازیکنان تیم‌ ‌ملی ایران حضور نداشت ، چرا که او عضو تیم بزرگسالان ایران بود، اما نقش مهمی را در صعود هم تیمی‌های خود به دور نهایی رقابت‌های زیر ۲۳ سال ایفا کرد.

 

AFC همچنین در گزارش خود به یویاکوبو از ژاپن ، عمر خریبین از سوریه ، جمی مک لارن از استرالیا و وانگ یی جو از کره جنوبی اشاره کرده است.

 

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi