متن خبر

هواپیما هنوز در حال سوختن است+ویدئو ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه ارسال شد استانبول در حوالی شهرکرد با ۱۱ سرنشین سقوط جت شخصی مسیر شارجه

هواپیما هنوز در حال سوختن است+ویدئو ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه ارسال شد استانبول در حوالی شهرکرد با ۱۱ سرنشین سقوط جت شخصی مسیر شارجه

اخبار سینمای ایران   هواپیما هنوز در حال سوختن است+ویدئو ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه ارسال شد  استانبول در حوالی شهرکرد با ۱۱ سرنشین  سقوط جت شخصی مسیر شارجه
شناسهٔ خبر: 77909 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

استانبول در حوالی شهرکرد با ۱۱ سرنشین /۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه ارسال شد / هواپیما هنوز در حال سوختن است+ویدئو" src="http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1396/12/20/377314_159.jpg" alt="سقوط جت شخصی مسیر شارجه-استانبول در ایران" width="600" height="351.6666666666667" align=""/>

یک فروند جت شخصی مربوط به کشور ترکیه که از شارجه عازم استانبول بود، هنگام عبور از فضای ایران از رادار خارج می‌شود و طبق تأیید مدیر روابط عمومی ساپایگاه خبری ایهنا هواپیمایی، این جت شخصی در حوالی شهرکرد سقوط کرده است.

به گزارش انتخاب؛ بعد از ظهر امروز یک فروند جت شخصی مربوط به کشور ترکیه که از شارجه عازم استانبول بود، هنگام عبور از فضای ایران از رادار خارج می‌شود و شواهد حکایت از سقوط هواپیما در حوالی شهرکرد دارد.

رضا جعفرزاده در این‌باره بیان کرد: این جت شخصی که از شارجه عازم استانبول بود، هنگام عبور از فضای ایران از رادار خارج شد.

مدیر روابط عمومی ساپایگاه خبری ایهنا هواپیمایی کشوری تأیید کرد که شواهد حاکی از سقوط این هواپیما در حوالی شهرکرد بوده است.

سخنگوی اورژانس: هواپیما در شهرستان کیار سقوط کرده است. ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه ارسال شدهاستکه هنوز به محل حادثه نرسیده‌اند. هواپیما هنوز در حال سوختن است.

هواپیمای سانحه دیده ترکیه‌ای جت شخصی از نوع بمباردیه cl۶۰ بوده است، رجیستر هواپیما مربوط به کشور ترکیه است.

هواپیما در حال سوختن است، پس از درخواست کاهش ارتفاع خلبان، هواپیما از رادار خارج شده است.

استانبول در حوالی شهرکرد / هلال احمر: این هواپیما بین ۱۱ تا ۲۰ سرنشین داشتهاست/ هواپیما هنوز در حال سوختناست+ویدئو” src=”http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1396/12/20/377313_706.jpg” alt=”سقوط جت شخصی شارجه-استانبول در حوالی شهرکرد / هلال احمر: این هواپیما بین ۱۱ تا ۲۰ سرنشین داشتهاست/ هواپیما هنوز در حال سوختناست+ویدئو” width=”600″ height=”594.84375″ align=””/>

تصویری از اولین دقایق سقوط هواپیمای خطوط هوایی ترکیه در اطراف روستای دورک

سخنگوی اورژانس کشور: با ارزیابی صورت گرفته هواپیمای ترکیه ای وی آی پی بوده و یازده مسافر داشته است.

محمدی معاون امداد و نجات استان لرستان: در پی سقوط هواپیمای ترکیه ای تیم های امدادی لرستان به حالت آماده باش در آمدند . هواپیما با ارتفاعات هلن برخورد کردهاست. ارتفاع محل سقوط زیاد نیست.

سخنگوی ساپایگاه خبری ایهنا اورژانس کشور: هواپیما به دلیل احتراق موتور دچار سقوط شده است، اهالی روستا هواپیما را رویت کردند که در حال سقوط بوده است.

هنوز لاشه در حال احتراقاستو با چشم غیر مسلح قابل رویت است.

 نیروهای ساپایگاه خبری ایهنا اورژانس به محل رسیدند اما به دلیل صعب العبور بودن و وجود رودخانه‌ای طویل شرایط دسترسی به مصدومین احتمالی سخت است.

امدادگران هلال‌احمر پیاده حدود ۴ ساعت راه دارند تا با وجود باران شدید به محل سقوط هواپیما در روستای «دورک اناری» برسند.

سخنگوی ساپایگاه خبری ایهنا اورژانس کشور: الویت نیروهای اورژانس تجسس و انجام فوریت‌های درمانی برای باپایگاه خبری ایهناده‌ها و مصدومین احتمالی است.

در صورت تایید فوت کلیه سرنشینان وظیفه اورژانس پشتیبانی درمانی از نیروهای امدادی است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi