متن خبر

میزبان سیروس الوند می‌شود سینما دو

میزبان سیروس الوند می‌شود سینما دو

اخبار سینمای ایران    میزبان سیروس الوند می‌شود سینما دو
شناسهٔ خبر: 15901 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: پنجمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه ۹ دی ماه ساعت ۲۳ و ۳۰ با نگاهی به آثار سینمایی سیروس الوند؛ فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، در این برنامه سیروس الوند؛ فیلمساز، جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه در کنار مسعود کوثری؛ جامعه‌شناس و بهزاد آزادی خزاعی کارگردان جوان کشورمان حاضر می‌شوند تا درباره سینمای اجتماعی سیروس الوند با نگاهی ویژه‌تر به فیلم سینمایی «یک بار برای همیشه» ساخته فیلمساز حاضر، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در اکثر آثار سینمایی این کارگردان سینمای ایران بر سر دو راهی انتخاب قرار گرفتن شخصیت‌ها دیده می‌شود. از این رو «سینما دو» نیز برنامه این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است.

همچنین مجید مظفری؛ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و جهانگیر میرشکاری؛ صدابردار نیز در بخش قاب ملاقات مه‌مان این برنامه خواهند بود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه‌شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

گزارش‌های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ بیان کرد‌وگو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و… از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می‌توان به زهرا غزنویان و حامد جلیلوند؛ نویسندگان برنامه، مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه‌ای؛ علی زادمهر اشاره کرد.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳ و ۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi