متن خبر

اکران به سینماها می‌آیند ماحی و شاباش

اکران به سینماها می‌آیند ماحی و شاباش

اخبار سینمای ایران اکران   به سینماها می‌آیند ماحی  و  شاباش
شناسهٔ خبر: 15366 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: در جلسه امروز شورا قرارداد نمایش فیلم “شاباش” بعد از فیلم “مالاریا” در گروه آفریقا به ثبت رسید.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، غلامرضا فرجی بیان کرد: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد نمایش فیلم «شاباش» بعد از فیلم «مالاریا» در گروه آفریقا به ثبت رسید.

او بیان کرد: قرارداد فیلم «ماحی» در گروه کوروش نیز بعد از فیلم «هلن» به ثبت رسید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: فیلم های «سیانور» در سرگروهی استقلال همچنان اکران خواهد شد؛ همچنین اکران فیلم «سلام بمبئی» به صورت آزاد ادامه خواهد داشت.

بیان کردنی است، داستان فیلم «ماحی» بر اساس اتفاقات واقعی است که بین سال های ۹۱ تا ۹۲ می گذرد که روایتگر شرایط زن فیلم به نام «ماحی» است. شرایطی که بازگو کننده معنای کلمه ماحی است که از آن به معنای محوکننده یا نابودکننده یاد می شود.

آنا نعمتی، مهران احمدی، همایون ارشادی، احسان امانی، سپیده اعلایی، هدی نوری زاده و مریم داوودی از جمله بازیگرانی هستند که در «ماحی» به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین «شاباش» داستان زندگی احمد آقا (عبدی) را روایت می‌کند که به مراسم عروسی خواهرزاده‌اش می‌رود. در مجلس عروسی اتفاقی رخ می‌دهد که زندگی او و اطرافیانش را دچار تلاطم می‌کند…

اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، رضا رویگری، مرجانه گلچین، نیما گرانی، روح ا… کمانی، سارا خوئینی ها، الیزابت امینی، زهره حمیدی، کامران فیوضات و… از جمله بازیگران این فیلم هستند.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi