متن خبر

سینمای کشور تولیدات استراتژیک می خواهد نه آثار سیاه و تلخ همه فیلمسازان وفادار به آرمان های انقلاب باید امکان فعالیت داشته باشند شاهمرادی زاده

سینمای کشور تولیدات استراتژیک می خواهد نه آثار سیاه و تلخ همه فیلمسازان وفادار به آرمان های انقلاب باید امکان فعالیت داشته باشند شاهمرادی زاده

اخبار سینمای ایران    سینمای کشور تولیدات استراتژیک می خواهد نه آثار سیاه و تلخ  همه فیلمسازان وفادار به آرمان های انقلاب باید امکان فعالیت داشته باشند شاهمرادی زاده
شناسهٔ خبر: 105096 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

کارگردان فیلم سینمایی «پنجشنبه آخر ماه» در بیان کردگو با خبرنگار سینماپرس بیان کرد: سینمای ارزشی و استراتژیک به طورکلی فراموش شده و کسانی که اداره امور را در دست دارند با عملکرد خود ثابت کرده اند که اهتمامی برای رونق و رشد این نوع سینما ندارند و به همین دلیل هم شاهد رشد فزاینده تولید فیلم های نازل و سطحی هستیم؛ حالا امیدواریم با توجه به تدبیر و درایت مقام معظم رهبری برای انتخاب شعار درست و به جای «رونق تولید»، شاهد آن باشیم که نیروهای متعهد و وفادار به اسلام و انقلاب هم جایی برای کار در سینما پیدا خواهند کرد و آثاری مناسب با فرهنگ و آرمان های انقلاب و اسلام برای ملت تولید کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها فرموده اند که یک  فیلم خوب و فرهنگی می تواند جای صدها سخنرانی را بگیرد اظهار داشت: از این رو سینمای کشور تولیدات استراتژیک می خواهد نه آثار سیاه و تلخ! بنده معتقدم اندیشمندان  باید گرد هم جمع شوند و فیلمنامه هایی ارزشمند در خصوص امیدبخشی به جامعه و نشان دادن دستاوردهای ارزشمند ۴۰ ساله انقلاب اسلامی بنویسند و این آثار را تولید کنند.

شاهمرادی زاده لازم دانست: ما ۴ دهه با تمام سختی ها و مرارت ها روی پای خومان ایستاده ایم، مشکلات را پشت سر گذاشته ایم و باید معنای استقلال و آزادی را در آثار فرهنگی و هنری مان به تصویر بکشیم. ما نیازمند آن هستیم تا فضای فرهنگی و هنری کشور را لطیف تر کنیم و تمام توان مان را به کار بگذاریم تا تبلیغات خوب و به نفع کشورمان در آثار سینمایی مان داشته باشیم.

این سینماگر بیان کرد: امروز همه کشور نیازمند امیداستو ما باید در آثار سینمایی مان امید را به جامعه تزریق کنیم؛ مدیران باید دست در دست هم دهند و به طور کل خط بطلانی بر روی کل فیلم های سیاه و تلخ بکشند و آن ها را به طور کامل از گردونه سینما حذف کنند. ما در سینمای مان نباید شاهد تولید فیلم هایی مانند «حوض نقاشی» یا «پدر» باشیم.

او بیان کرد: امروز دیگر همه کشور فهمیده اند که آمریکا دشمن درجه یک ایران و ایرانیاستاز این رو این وظیفه هنرمنداناستکه در راستای تفکرات و منویات مقام معظم رهبری مبادرت به تولید آثار فرهنگی کنند. اسفا که مدت هااستمسئولان فرهنگی ما این قضیه مهم را هضم نکرده اند و نمی گذارند این نوع آثار استراتژیک و ارزشی ساخته شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظرفيبروميالژي در اروميه درمان ميگرن در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi