متن خبر

به خبرگزاری ایرنا رفت مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی شد شهرام کرمی

به خبرگزاری ایرنا رفت مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی شد شهرام کرمی

اخبار سینمای ایران به خبرگزاری ایرنا رفت مهدی شفیعی    مدیرکل هنرهای نمایشی شد  شهرام کرمی
شناسهٔ خبر: 79174 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش سینماپرس، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کردهاستسیدعباس صالحی در حکمی خطاب به شهرام کرمی او را به مدیرکلی هنرهای نمایشی کشور منصوب کرده است. در این حکم آمده است:

«نظر به شایسـتگی و تجربیات ارزنده جناب‌عالی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری بنا به پیشـنهاد معاون امور هنری به موجب این حکم به سمت «مدیرکل هنرهای نمایشی» منصوب می‌شوید.


امید می‌رود با استعانت از خداوند متعـال ‌و بهره‌گیری از تخصص و توان کارشناسی هنرمندان تئاتر و ظرفیت‌های‌موجود، نسبت‌ به‌ ارتقـای کیفی تئاتر، حل مسائل و مشکلات اساسی تئاتر استانها، فعال سازی استعدادهای نمایشی کشور، توسعه حمایت‌های مادی و معنوی از این هنر بنیادین و گسـترش فضاهای کالبدی و فیزیکی، متناسب با رعایت قانون و اعتدال گرایی، گام های مفید و مؤثری بردارید. »


بدین ترتیب مهدی شفیعی، مدیرکل سابق هنرهای نمایشی در حکمی از سوی سیدضیا هاشمی،  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران  شد.


قابل توجهاستکه قادر آشنا آخرین مدیرکل هنرهای نمایشی بود که با خبر معاونت هنری معرفی شده است. حسین طاهری، مهدی شفیعی و شهرام کرمی هر سه به طور مستقیم از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حکمشان ابلاغ شده است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi