متن خبر

شورای مرکزی موتلفه درباره ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد

شورای مرکزی موتلفه درباره ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد

اخبار سینمای ایران     شورای مرکزی موتلفه درباره ماندن یا نماندن میرسلیم تصمیم نهایی را می‌گیرد
شناسهٔ خبر: 25146 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: شورای مرکزی این حزب پیش از این تصویب کردهاستکه نامزد ما یعنی مصطفی میرسلیم تا پایان مناظره‌ها در صحنه بماند اما تصمیم‌گیری بعدی به پس از مناظره‌ها موکول شده است.
 
به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، محمدنبی حبیبی درباره ارزیابی خود از جایگاه مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری نسبت به سایر نامزدهای انتخابات، اظهار کرد: من برای همه نامزدها احترام قایلم و معتقدم هر کدام از آنها بر اساس احساس وظیفه به میدان آمده‌اند اما معتقدم مصطفی میرسلیم تاکنون به وجه شایسته‌ای در عرصه انتخابات حاضر شده است.
 
وی در ادامه بیان کرد: میرسلیم آنچه ما نسبت به او باور داشته‌ایم را نشان دادهاستو معتقدیم در ادامه هم خواهد توانست بیشتر شایستگی خود را به اثبات برساند.
 
این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این پرسش که آیا موتلفه تاکنون درباره وضعیت میرسلیم نظرسنجی در جامعه انجام داده است، بیان کرد: ما خودمان تاکنون نظرسنجی انجام نداده‌ایم اما از نتیجه سایر نظرسنجی‌ها استفاده می‌کنیم البته معتقدیم نظرسنجی اصلی باید پس از پایان مناظره‌های انجام شود. در حال حاضر همه نامزدها باید برنامه‌های خود را به مردم ارایه کنند و نظرسنجی نهایی بعد از مناظره‌ها انجام شود.
 
حبیبی در پاسخ به این پرسش که اگر میرسلیم در نظرسنجی‌ها رأی پایینی داشت به نفع دیگران کنار خواهد کشید، بیان کرد: شورای مرکزی حزب پیش ازا ین تصویب کردهاستکه نامزد ما تا پایان مناظره‌ها بماند اما تصمیم‌گیری بعدی پس از مناظره‌ها انجام می‌شود. ما پس از پایان مناظره‌ها هم از نتیجه نظرسنجی استفاده کرده و هم با همفکران خود مشورت خواهیم کرد.
 
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان بیان کرد: ما اطلاعات و مشورت‌ها را در اختیار شورای مرکزی حزب قرار می‌دهیم و شورای مرکزی بر اساس این اطلاعات و مشورت‌ها تصمیم جدید خود را خواهد گرفت.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi