متن خبر

شکست خانگی اینتر مقابل ناپولی

شکست خانگی اینتر مقابل ناپولی

اخبار سینمای ایران     شکست خانگی اینتر مقابل ناپولی
شناسهٔ خبر: 25295 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، بعد از شکست رم مقابل لاتزیو، شاگردان مائوریسیو ساری از فرصت استفاده کردند و با برتری مقابل اینتر، ۷۴ امتیازی شدند تا در فاصله ۴ هفته تا پایان فصل، تنها یک امتیاز با جالوروسی فاصله داشته باشند.

ناپولی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه اینتر ایجاد کرد اما نتوانست از آنها استفاده کند.

 

اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۱۸ روی حرکت خوسه کایخون ایجاد شد اما دریس مرتنس نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

 

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این بازیکنان ناپولی بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۴۳ توانستند به گل برسند.

 

روی یک ارسال به دهانه دروازه اینتر و اشتباه ناگاتومو بود که کایخون صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بی نقص، هاندانوویچ را مغلوب کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

 

نیمه دوم با حملات اینتر آغاز شد اما این ناپولی بود که می توانست توسط اینسنیه در دقیقه ۵۲ به گل دوم برسد ولی ضربه این بازیکن راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

 

برتری اینتر ادامه پیدا کرد و در مقابل تیم میهمان هم به دنبال رسیدن به گل روی ضدحملات بود اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و ناپولی با همان تک گل توانست در خانه اینتر به سه امتیاز برسد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi