متن خبر

است حقابه مشکل کمبود آب و روابط عاشقانه موضوع اصلی فیلم سینمایی عبیسی

است حقابه مشکل کمبود آب و روابط عاشقانه موضوع اصلی فیلم سینمایی عبیسی

اخبار سینمای ایران   است حقابه  مشکل کمبود آب و روابط عاشقانه موضوع اصلی فیلم سینمایی  عبیسی
شناسهٔ خبر: 15164 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: پونه عبیسی بازیگر جوان سینما و تلویزیون در رابطه با جدیدترین فیلم خود به نام «حقابه» به کارگردانی حامد غنی که قرار است به زودی روی پرده برود بیان کرد: مشکل کمبود آب و روابط عاشقانه موضوع اصلی فیلم سینمایی «حقابه» است و برخلاف سایر فیلم هایی که فضای خاص دارند معتقدم که این اثر سینمایی می تواند در زمان اکران با استقبال خوب مخاطبان مواجه شود.

وی در بیان کردگو با خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد بیان کرد: این اثر سینمایی در شهر یزد فیلمبرداری شده و داستان یک گروه دانشجو است که برای تحقیق در رابطه با مسأله کمبود آب و بحران های به وجود آمده راجع به این مسأله مهم به شهر یزد و کویر سفر می کنند و میان یکی از این زوج ها روابط عاشقانه ای شکل گرفته که منجر به ازدواج می شود.

عبیسی ادامه داد: تدوین این اثر سینمایی مدتی است به پایان رسیده و «حقابه» در مورد روستاهایی است که به دلیل خشکسالی دچار مشکلاتی شده اند. روستاهایی که شاید می شد با اقدامی از این حادثه پیشگیری کرد. به بیان کرده کارگردان، هدف فیلم بررسی وضع روستاهای دور دست است که دچار خشکسالی شده و رو به ویرانی اند.

این بازیگر جوان لازم دانست: موضوع حقابه یا همان حق آب، یکی از معضلات اساسی خیلی از کشورها است و امیدوارم که مسئولان به این اثر سینمایی توجه جدی تری داشته باشند و این فیلم باعث شود در کشور ما توجه دقیق تری به این موضوع شود.

وی در خاتمه این بیان کردگو بیان کرد: علی ولیانی، غزل عبدی، یاسمین شکروی و… از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند و سایر عوامل پروژه عبارتند از: تصویربردار: مهدی مرعشی، صدابرداران: سیدمرتضی میرخلیلی و علی واعظی نسب، تدوین: سعید سلمان روغنی، تهیه کنندگان: حامد غنی و حمید بناهنزایی.

بیان کردنی است؛ این بازیگر جوان برادرزاده آفرین عبیسی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران است و سال ها در حوزه تئاتر و فیلم کوتاه فعالیت جدی داشته و «حقابه» اولین فیلمی است که وی در آن ایفاگر یکی از نقش های اصلی بوده است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi