متن خبر

در همه بخش‌ها مدعی گرفتن جایزه است عصر یخبندان

در همه بخش‌ها مدعی گرفتن جایزه است عصر یخبندان

شناسهٔ خبر: 1016 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

محسن کیایی:
«عصر یخبندان» در همه بخش‌ها مدعی گرفتن جایزه است
بانی فیلم آنلاین: «عصر یخبندان» می تواند در همه رشته‌ها مدعی باشد چون همه عوامل با تمام قدرت و انرژی کار کرده‌اند و این قابل ستایش است.

محسن کیایی بازیگر فیلم “عصر یخبندان” در بیان کردگو با باشگاه خبرنگاران بیان کرد: در این فیلم نقش سعید یکی از کاراکترهای اصلی مرد را بازی می‌کنم.
وی در خصوص گرفتن سیمرغ بیان کرد: چون خودم به گرفتن سیمرغ فکر نمی‌کنم پس شما هم به آن فکر نکنید و اگر قرار باشد این اتفاق در راستای کار و زندگی‌ام بیفتد، می‌افتد؛ پس چیزی نیست که در زندگی من تاثیرگذار باشد و راه من را تغییر داده و یا تعیین کند.
کیایی در مورد همبازی شدن با “فرهاد اصلانی” و “بهرام رادان” در فیلم “عصر یخبندان” اظهار داشت: با عرض تاسف یک آدم کم شانس هستم، به خاطر اینکه در این فیلم کاراکترهای مرد با هم بازی ندارند. ولی انرژی “رادان” و “اصلانی” آنقدر زیاد بود که به ما هم رسید.
این بازیگر در پاسخ به این سوال که “عصر یخبندان” در کدام بخش‌ها مدعی گرفتن جایزه است، بیان کرد: این را می‌تواند در همه رشته‌ها مدعی باشد چون همه عوامل با تمام قدرت و انرژی کار کرده‌اند و این قابل ستایش است.
کیایی در خصوص آینده هنری خودش عنوان کرد: آینده قابل پیش‌بینی نیست ولی من چراغ خاموش و آرام آرام می‌آیم و تمام تلاشم بر این است که اتفاقات خوبی در این مسیر برای من رخ دهد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi