متن خبر

می شود سینما دو علی معلم مهمان

می شود سینما دو علی معلم مهمان

اخبار سینمای ایران    می شود سینما دو علی معلم مهمان
شناسهٔ خبر: 17468 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: دوازدهمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه ۵ اسفند ماه ساعت ۲۳:۳۰ با حضور علی معلم از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، در جدیدترین قسمت از برنامه «سینما دو» علی معلم به همراه جواد طوسی؛ از فعالان عرصه نقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه حضور خواهند داشت.

علی معلم سال هاست در مقام منتقد و نویسنده در حوزه سینما فعالیت می کند. او صاحب امتیاز، سردبیر و مدیرمسئول ماهنامه دنیای تصویراستکه این هفته مهمان «سینما دو» می شود.

«سینما دو» با نگاهی جامعه شناسانه به سینما به نقد آثار این عرصه می پردازد. این برنامه غالبا هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناساستکه پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می توان به زهرا غزنویان و حامد جلیلوند؛ نویسندگان برنامه، مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ مینا مقرب صمدی اشاره کرد.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاریاستاز گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi