متن خبر

عماریون سونامی دهه 90 هنر انقلابند

عماریون سونامی دهه 90 هنر انقلابند

شناسهٔ خبر: 948 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

ده نمکی: آنچه در مطبوعات سرم آمد حقم بود!
عماریون سونامی دهه 90 هنر انقلابند
ایهنا به نقل ازعمار فیلم: مسعود ده‌نمکی درباره دست‌اندرکاران جشنواره فیلم «عمار» و فیلمسازان آن بیان کرد که بچه‌های «عمار» سونامی دهه 90 هنر انقلاب هستند و لرزه به تن کسانی انداختند که عرصه هنر را حیات خلوت خود می‌دانند.

به گزارش مهر، مسعود ده‌نمکی در مراسمی که شامگاه چهارشنبه دهم دی ماه برای پاسداشت او در افتتاحیه پنجمین دوره جشنواره فیلم «عمار» در نظر گرفته شده بود، روی سن آمد و با خواندن قطعه شعری بیان کرد: «در کوی نیک‌نامان ما را گذر نباشد، گر تو نمی‌پسندی، تغییر ده فضا را». شما بچه‌های «عمار» سونامی دهه 90 هنر انقلاب هستید که هنوز از راه نرسیده لرزه به تن کسانی انداخته‌اید که این عرصه را حیات خلوت خود می‌دانند.
او بیان کرد: انشاءالله در آینده میدان‌دار اصلی شما باشید و ما در آینده از شما یاد خواهیم گرفت.
این کارگردان سینما با اشاره به سختی‌هایی که در کارهای خود کشیده است، بیان کرد: امام خمینی جمله‌ای دارند و آن این است که «لازمه انقلابی بودن، تحمل سختی‌هاست» و یا شهید آوینی جمله‌ای دارد که در آن می‌گوید «هر جا کار هست، امکانات نیست و هر جا امکانات هست، کار نیست». اینها برای بچه‌های عمار راهگشا است، چون جشنواره مردمی هستند.
ده‌نمکی در پایان سخنانش بیان کرد: آنچه که بر سر من در این 10 سال آورده‌اند، البته باید بیان کرد در حوزه مطبوعات، حقم بود. (با شوخی) اینجا هم حقم است اما باید بدانید که باید بین عزتی که خدا می‌دهد و عزتی که دیگران به شما می‌دهند، یکی را انتخاب کنید.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi