متن خبر

وزنه برداری از کیانوش رحمتی نمی گذرد عملکرد قهرمان المپیک تایید شد

وزنه برداری از کیانوش رحمتی نمی گذرد عملکرد قهرمان المپیک تایید شد

اخبار سینمای ایران     وزنه برداری از کیانوش رحمتی نمی گذرد عملکرد قهرمان المپیک  تایید شد
شناسهٔ خبر: 37695 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد” و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، با توجه به اینکه کمتر از ۴ ماه به مسابقات جهانی آمریکا باقی مانده بود شورای عالی فنی تصمیم گرفت تا کیانوش رستمی طبق روال قبل و در چهارچوب اصول تعریفی در فدراسیون برنامه هایش را بطور اختصاصی دنبال کند اما این تصمیم مورد پذیرش سجاد انوشیروانی قرار نگرفت تا وی از تیم ملی وزنه برداری جدا شود.

کیانوش به دنبال آرامش است

امروز رئیس فدراسیون وزنه برداری که با دادن آزادی عمل به کیانوش در تمریناتش عملکرد او را تایید کرد، بیان کرد: کیانوش با برادرش که از مربیان رده پایه وزنه برداری در کرمانشاهاستدر اردوی تیم ملی تمرین می‌کند تا برای رقابتهای جهانی آماده شود. برخلاف آنچه که در رسانه‌های خبری منتشر شد او هرگز به دنبال بازیکن سالاری نبوده و نیست. در عین حال از روی خود محوری شرط تعیین نکرده است. او به دنبال آرامشاستو با علم تمرینی که دارد می‌خواهد بطور اختصاصی برنامه هایش را دنبال کند تا با مدال آوری در رقابتهای جهانی دل مردم کشور شاد شود.

سجاد باید صبوری میکرد

معتقدم که در هر شرایطی باید احترام و حرمت حفظ شود. کیانوش در همه مدت فعالیتش انضباط را رعایت کرده و خارج از قوانین فدراسیون پیش نرفته است. بعد از تصمیم گیری شورای عالی فنی درباره کیانوش رستمی هرچند به سجاد انوشیروانی حق می‌دهم، اما انتظار داشتم صبورانه برخورد می‌کرد.

سجاد خوباستاما فرصت سوزی نمیکنیم

مرادی بیان کرد: پایگاه خبری ایهنایکه او را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کردم همه نگران بودند که او مربی جوان و بی تجربهاستآیا می‌تواند در المپیک انتظارات را برآورده سازد؟ به او اعتماد کردم. دوست داشتم در طولانی مدت از ظرفیت‌های انوشیروانی در تیم ملی استفاده کنم. انوشیروانی هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی مربی خوبیست. بعد از المپیک فدراسیون تلاش خود را بکار گرفت تا میان کیانوش رستمی و سجاد انوشیروانی تعامل برقرار کند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی بیان کرد: از آنجائیکه تا شروع رقابتهای جهانی فرصت نداشتیم نمی‌توانستم فرصت سوزی کنم. بعد از بازگشت از ژاپن با او تماس گرفتم تا اسامی وزنه برداران مورد نظر برای تشکیل تیم ملی را اعلام کند. او در پاسخ به من بیان کرد: حاضر به ادامه همکاری در این شرایط نیست. به اوبیان کردم تا این درخواست را مکتوب کند تا در شورای عالی فنی بررسی شود.

کیانوش ما را کیش ومات نکرده است

مرادی بیان کرد: برخلاف صحبت هایی که می‌شود فشاری از سوی وزارت ورزش و جوانان در رابطه با این وزنه بردار بر روی فدراسیون وجود ندارد. از وزیر محترم ورزش سپاسگذاری می‌کنم که زمینه لازم برای تقویت این رشته ورزشی را فراهم کرده است. برخلاف چیزهایی که بیان کرده می‌شود هیچ موضوعی از جانب وزارت در هیچ پایگاه خبری ایهنا به ما تحمیل نشد. در عین حال بحث کیش و مات شدن فدراسیون از سوی کیانوش رستمی مطرح نیست. او تحت نظارت فدراسیون برنامه هایش را پیش می‌برد.

خواسته های رستمی نامعقول نیست

وی بیان کرد: اعتقاد ما بر ایناستکه تعلیم و تربیت در دنیا به سمتی پیش می‌رود که خلاقیت‌های یک ورزشکار تقویت شود. من به این ماجرا نگاهی پدرانه دارم و معتقدم در مناقشاتی که میان کیانوش رستمی و سجاد انوشیروانی پیش آمد باید نگاهی بیطرف داشت و منعطف برخورد کرد. چطور می‌شود بهترین وزنه بردار ۲۰۱۶ را از حضور در تیم ملی و مسابقات جهانی محروم کرد؟ او در المپیک ثابت کرد خواسته هایش نامعقول نیست و می‌تواند در چهارچوب قوانین فدراسیون به مدال المپیک دست یابد و موفق پیش رود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi