متن خبر

باشو از همان اول کوچک بود عکس های باورنکردنی از خرید جوان استقلال

باشو از همان اول کوچک بود عکس های باورنکردنی از خرید جوان استقلال

اخبار سینمای ایران     باشو از همان اول کوچک بود عکس های باورنکردنی از خرید جوان استقلال
شناسهٔ خبر: 37701 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۵۸۲۷/۹

پایگاه خبری ایهنا: ۱۶:۲۱  
۱۳۹۶/۰۴/۱۶

پایگاه خبری ایهنا: ۱۷,۴۱۷


عکس های باورنکردنی از خرید جوان استقلال

تصاویر مهدی جعفری، عکاس بوشهری از دوران نوجوانی مهدی قائدی، بازیکن جدید استقلال جذاب و باورنکردنی است

به گزارش “ورزش‌سه”، این تصاویر قدیمی یقینا در پایگاه خبری ایهنا خود چندان جدی نبوده اما با گذشت چند سال و حضور این بازیکن در جمع استقلالی ها دارای ارزش بیشتری شده است. نکته جالب درباره قائدی، جثه بسیار کوچک او در مقایسه با هم سن و سال هایشاستکه نشان می دهد باشو چه کار سختی برای حضور در مراحل بالاتر فوتبال داشته است؛ چراکه اصولا بازیکنان ریزنقش (آن هم به این ریزنقشی) توسط رقبای قوی جثه قلع و قمع می شوند و راهی به سوی پیشرفت پیدا نمی کنند.


شاید چندسال پیش و پایگاه خبری ایهنای که مهدی قائدی در قالب تیم نونهالان شاهین بوشهر برابر استقلال قرار گرفته بود، هرگز فکر نمی کرد روزی پیراهن این تیم را برتن کند اما استعداد خاص این بازیکن باعث شد او یک ساله ره صد ساله را طی کند. قائدی فصل گذشته در سن ۱۷ سالگی برای ایرانجوان بوشهر در لیگ یک بازی کرد و مثل عکسی که امروز از او منتشر شده است، کوچکتر از سایر هم تیمی هایش و البته بازیکنان تیم های رقیبش بود اما تکنیک بالایش در دریبل بازیکنان پیش رو، سرعت بالا و البته تبحر در قرار گرفتن در موقعیت گلزنی، این بازیکن را خیلی زود به سطح اول فوتبال ایران رساند.


مهدی قائدی به دلیل جثه کوچک بسیار مورد توجه بازیکنان استقلال قرار گرفتهاستو این خصوصیتیاستکه در دوران کودکی با او بودهاستو احتمالا تا پایان دوران فوتبالش هم او این ویژگی را با خود به همراه خواهد داشت. 


شاید تنها نگرانی در مورد قائدی ضعف بدنی اش باشد، ضعفی که می تواند او را با مصدومیت های گاه و بی گاه روبرو کند اما این بازیکن با تمرینات ویژه می تواند این مشکل را برطرف کند و خیلی زود به یکی از ستاره های فوتبال ایران تبدیل بشود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi