متن خبر

پس از اكران عمومي حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد فرار از قلعه رودخان

پس از اكران عمومي حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد فرار از قلعه رودخان

شناسهٔ خبر: 957 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

«فرار از قلعه رودخان» پس از اكران عمومي حرف‌هاي زيادي براي <a href=بیان کردن دارد" width="276" height="184" />

«یک فیلم، یک سلام» در روز سوم

 

«فرار از قلعه رودخان» پس از اكران عمومي حرف‌هاي زيادي براي بیان کردن دارد

مراسم رونمايي فيلم «فرار از قلعه رودخان» با حضور غلامرضا رمضاني كارگردان و نويسنده، حسن آقاكريمی تهيه‌كننده، شكرخدا گودرزي، اميررضافلاحي و عليرضا مهران بازيگرانان این فيلم برگزار شد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع‌رساني سي‌وسومين جشنواره فيلم فجر، اميررضا فلاحي بازیگر این فیلم بیان کرد: پيش از اين تمركز زيادي براي بازي در تئاتر داشتم، اما دغدغه بازي در سينما هميشه ذهن مرا درگيركرده بود. بازي در اين فيلم در عين حال كه پروژه سخت و پر لوكيشني بود، در نهايت برايم تبديل به تجربه شيريني شد كه اميدوارم فيلم ماندگاري براي نوجوانان هم باشد.
پس از آن عليرضا مهران ديگر بازيگر اين فيلم در پاسخ به اين پرسش كه چرا همچنان نقش منفي بازي می کنید بیان کرد: براي انتخاب نقش درست هميشه چند عنصر وجود دارد. مهم‌تر از همه كارگردان خوب، فيلمنامه، تهيه‌كننده و مجموعه بازيگران هستند كه سبب مي‌شوندكار را رد نكني.
وي بیان کرد: اين اتفاق خوب براي اين فيلم هم افتاد و معتقدم كه پس از اكران عمومي حرف‌هاي زيادي براي بیان کردن خواهد داشت.
شكرخدا گودرزي در ادامه بیان کرد: به عنوان كارگردان تئاتر معتقدم بازي گرفتن از بازيگراني كه نيمي از آنها حرفه‌اي و نيمي ديگر نابازيگرند، كار سهل و ممتنعي است. مديريت روحي و رواني اين نوجوانان در مدت ۴۰ روز كاربسيارسختي بود كه رمضاني توانست با موفقيت از پس آن برآيد.
عليرضا مهران در ادامه بیان کرد: «رمضاني كارگرداني است كه به راحتي مي‌توان با او ديالوگ برقرار كرد. اين اتفاقي است كه كمتر به درستي ميان بازيگران تئاتر و كارگردانان سينما مي‌افتد. ارتباط خوب ميان كارگردان، گروه بازيگري و توليد نتایج خوبي را به بار مي‌آورد. مطمئنم پس از نمايش اين فيلم اتفاق خوبي براي اين فيلم خواهد افتاد كه باعث تلنگر زدن به خانواده‌ها مي‌شود.»
گودرزي هم در مورد ويژگي‌هاي اين فيلم بیان کرد: فرار از قلعه‌رودخان فيلمي با تصاوير زيبا، قصه جذاب و لوكيشن‌هاي متفاوت است كه در عين سادگي از لحاظ تصويري چشم‌اندازهاي دلنوازي دارد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi