متن خبر

انتقاد به عدم همکاری مدیران فرخ‌نژاد از مشاوره هنری منطقه آزاد اروند کناره گیری کرد

انتقاد به عدم همکاری مدیران فرخ‌نژاد از مشاوره هنری منطقه آزاد اروند کناره گیری کرد

اخبار سینمای ایران     انتقاد به عدم همکاری مدیران فرخ‌نژاد از مشاوره هنری منطقه آزاد اروند کناره گیری کرد
شناسهٔ خبر: 15600 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: حمید فرخ‌نژاد سه سال قبل به عنوان مشاور هنری منطقه آزاد اروند انتخاب شد و اکنون با اعتراض به عملکرد این منطقه آزاد از این سمت استفاء کرد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد فرخ نژاد به تازگی و با نگارش نامه ای از مشاوره هنری این منطقه آزاد انصراف داد و دلیل این انصراف را عدم همراهی مدیران این منطقه آزاد برای اجرایی کردن وعده هایشان دانست. متن نامه استعفای فرخ نژاد از مشاوره هنری منطقه آزاد اروند را بخوانید:‎

جناب مهندس زمانی ریس منطقه آزاد اروند،

سلام!
‎حدود سه سال پیش به نیت تحقق آرزوهایم برای آبادان و خرمشهر مظلوم و محروم و ادای دین به جوانان محروم و فراموش‌شده این دیار و احیای روزگار پرافتخار فرهنگی این دو شهر و تقسیم بضاعت هنری‌ام با آن‌ها، پیشنهاد شما را به‌عنوان مشاور هنری‌تان پذیرفتم.

خدا را شکر می‌کنم در تمام این مدت بدون دریافت یک ریال از تشکیلات متمول شما همه تلاشم را تا آن‌جا که در توانم بود به‌کار بردم تا از همه ارتباط و اعتبارم در بین همکاران و مدیران فرهنگی کشور برای انجام وظیفه در قبال مردم شهرم استفاده کنم، ولی متاسفم که اعلام کنم همه با من همکاری کردند به‌جز شما و هیئت‌مدیره و زیرمجموعه فرهنگی‌تان.

همه تلاشم برای احداث فضاها و زیرساخت‌های هنری به وعده بی‌نتیجه و جلسات بی‌ثمر و چند عکس یادگاری مراسم کلنگ‌زنی ختم و در میان جلسات هیئت‌مدیره‌تان گم شد. از جشنواره اروند که ابتر ماند و از بودجه فرهنگی منطقه‌ای که شامل همه بود جز هنرمندان منطقه، و حاصل این سه سال تلاش و دوندگی و خرج کردن اعتبارم فقط خجل بودن در مقابل همشهریان و جوانان عزیز شهرم بوده. به‌خاطر کم‌کاری‌ها و بی‌توجهی‌تان به فرهنگ و هنر این دیار، شما و تیم‌تان را نمی‌بخشم که یادتان باشد می‌توانستید و نکردید.

این مردم خسته و لایق به‌یاد خواهند داشت این روزگار تلخ را. با احترام به همه عزیزانی که برای آبادی و خرمی این خطه دردکشیده و قهرمان تلاش می‌کنند حکم مشاوره هنری‌تان را تقدیم حضورتان می‌کنم تا بیش از این شرمنده هنرمندان کشور و استان قهرمان خوزستان و همشهریانم نباشم.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi