متن خبر

مهران مدیری را تکذیب کردند ساعت ۵ عصر فرخ‌نژاد و رادان حضور در

مهران مدیری را تکذیب کردند ساعت ۵ عصر فرخ‌نژاد و رادان حضور در

اخبار سینمای ایران    مهران مدیری را تکذیب کردند ساعت ۵ عصر فرخ‌نژاد و رادان حضور در
شناسهٔ خبر: 14040 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: رسانه ها از ایفای نقش حمید فرخ‌نژاد و بهرام رادان در اولین فیلم سینمایی مهران مدیری خبر دادند اما این دو بازیگر گمانه‌زنی‌ها را تکذیب کردند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد،  مهران مدیری کارگردان شناخته شده تلویزیون در نشست خبری اولین فیلم سینمایی خود با عنوان «ساعت ۵ عصر» خبر از حضور سیامک انصاری در مقام بازیگر اصلی این فیلم سینمایی خبر داد و بیان کرد: ۴ بازیگر دیگر در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» ایفای نقش می‌کنند که یکی از آنها خودم هستم.

حالا و پس از پایان تولید و پخش برنامه «دورهمی» مهران مدیری زمان بیشتری پیدا کرده تا مراحل پیش‌تولید فیلم سینمایی خود را با جدیت آغاز کند و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها برای اسامی این بازیگران آغاز شد که در جدیدترین این گمانه‌زنی‌ها از به توافق رسیدن بازیگرانی از جمله بهرام رادان و حمیدفرخ‌نژاد با مهران مدیری در این فیلم یاد شد. پیگیری خبرنگار تسنیم و در بیان کرد‌وگو با حمیدفرح نژاد و بهرام رادان این بازیگران ضمن ابراز بی‌اطلاعی از این توافقات، این گمانه‌زنی‌ها و حضور در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» را مهران مدیری را تکذیب کردند.

در چند روز گذشته طبق اطلاعات روزنامه «هفت صبح» “در فیلم سینمایی «ساعت ۵عصر» به غیر از سیامک انصاری که شخصیت محوری فیلم مدیری است بقیه کاراکترها فرعی هستند اما مدیری برای همین کاراکترها هم با چهره های شناخته شده به توافق رسیده است. بهرام رادان، حمید فرخ نژاد و مهناز افشار از جمله این چهره ها هستند که نقشهای کوتاهی ایفا خواهند کرد”.

این در حالی است که مهران مدیری تصمیم دارد اولین فیلم سینمایی خود را با موضوع نقداجتماعی و در قالب طنز از اواخر مهر ماه در تهران آغاز کند و زمان مناسبی برای انتخاب بازیگران خود در این فیلم خواهد داشت.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi