متن خبر

زمانی که به جای مقاومت دنبال مذاکره برویم، انسجام از هم پاشیده می‌شود هرگاه به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم فرمانده بسیج

زمانی که به جای مقاومت دنبال مذاکره برویم، انسجام از هم پاشیده می‌شود هرگاه به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم فرمانده بسیج

اخبار سینمای ایران    زمانی که به جای مقاومت دنبال مذاکره برویم، انسجام از هم پاشیده می‌شود  هرگاه به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم  فرمانده بسیج
شناسهٔ خبر: 51903 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا بسیج مستضعفین بیان کرد: در طول ۴۰ سال گذشته هر پایگاه خبری ایهنا که به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم؛ چراکه انسجام را از دست دادیم.

به گزارش «انتخاب»؛ سردار غلامحسین غیب پرور درباره همگرایی، وحدت و همدلی میان مسئولان کشور و مردم بیان کرد: پایگاه خبری ایهنای که مبنای رفتارمان را مقاومت قرار دادیم، انسجام ملی ایجاد شد؛ زیرا مقاومت به معنای افتخار آوردن، عزت و مباهات برای کشور است.

غیب پرور با بیان اینکه وقتی دنبال مذاکره هستیم هیچ یک از این افتخارات را نداریم، بیان کرد: ما مقابل تمامی مسائل فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دو راه مقابل خود داریم، مذاکره یا مقاومت؛ چنانچه مقاومت را انتخاب کردیم، انسجام حاصل می‌شود، همانطور که مقابل ترامپ ایستادگی کردیم.

به نوشته سایت بسیج، رئیس ساپایگاه خبری ایهنا بسیج مستضعفین تصریح کرد، علت ایجاد عزت در ایران این بود که مقابل آمریکا ایستادگی کردیم؛ اما پایگاه خبری ایهنای که به جای مقاومت دنبال مذاکره برویم، انسجام از هم پاشیده می‌شود.

سردار غلامحسین غیب پرور با تأکید بر اینکه در ۴۰ سال گذشته هرگاه به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم، عنوان کرد: بیان کرده بنده بدان معنا نیست که بگوییم نباید به طور حتم مذاکره کنیم؛ زیرا می‌توان مذاکره در تاکتیک، آن هم در چهارچوب تعریف شده را پی گرفت.

غیب پرور تاکید کرد: مذاکره نباید درباره راهبرد‌ها، اصول و قواعد اساسی انقلاب انجام شود.

رئیس ساپایگاه خبری ایهنا بسیج مستضعفین با بیان اینکه انسجام ملی در سایه مقاومت مسئولین صورت گرفت، بیان کرد: رهبری از مقاومت به عنوان جهاد کبیر یاد کردند، که چنانچه صورت پذیرد شامل برکات از جانب خدا می‌شویم.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi