متن خبر

با چه هدفی؟ طیب نیا انتشار مصاحبه ۶ ماه پیش و تکذیب شده فشار رسانه ای به رییس جمهور برای تعیین کابینه دولت دوازدهم

با چه هدفی؟ طیب نیا انتشار مصاحبه ۶ ماه پیش و تکذیب شده فشار رسانه ای به رییس جمهور برای تعیین کابینه دولت دوازدهم

اخبار سینمای ایران   با چه هدفی؟ طیب نیا  انتشار مصاحبه ۶ ماه پیش و تکذیب شده  فشار رسانه ای به رییس جمهور برای تعیین کابینه دولت دوازدهم
شناسهٔ خبر: 39033 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

طی هفته های اخیر، جریانی خزنده از دل دولت تمایل به تخریب برخی وزرای دولت یازدهم دارد تا از این ره گذر، بتواند دولت و شخص رییس جمهور را تحت فشار بگذارند تا گزینه های نزدیک به خود را برای وزارتخانه های دولت دوازدهم، معرفی کند.
 
در روزهای اخیر، این تیر نامرئی به سوی چهره های کارآزموده ای چون ظریف، صالحی امیری، زنگنه، قاضی زاده هاشمی پرتاب شده و این آخر کاری، به سوی طیب نیا وزیر اقتصاد شلیک شده است.
 
 صبح امروز، سایت وابسته به دو عضو تیم رسانه ای دولت، طی خبری در کانال خود، به اظهاراتی از سوی وزیر اقتصاد اشاره کرده که در آن، طیب نیا اعلام کرده که وزیر نخواهد ماند.
 
بررسی خبرنگار «انتخاب» در مورد صحت و سقم این ماجرا، اما به اینجا ختم شد که مصاحبه مذکور مربوط به اظهارات طیب نیا در مصاحبه با روزنامه شرق مورخ (بهمن ۹۵ – یعنی ۶ ماه قبل)استکه اتفاقاً همین بخش از مصاحبه از سوی وزیر اقتصاد تکذیب شده است!
 
گرچه این سایت، خبر مذکور را به نقل از خبرگزاری ایرنا بازنشر کرده، اما بررسی اخبار و گزارش های امروز ایرنا نشان می دهد، هیچ خبری با این محتوا در خبرگزاری دولت منتشر نشده است.
 
حال آنکه، علت برجسته سازی چنین خبری پس از ۶ ماه، مبهماستو معلوم نیست چرا این سایت وابسته به دو چهره تیم رسانه ای دولت و منتسب به دکتر نهاوندیان (رییس دفتر رییس جمهور در دولت یازدهم) دست به چنین کاری زده و اساساً گزینه ی مطلوب آنان برای وزارت اقتصاد کیست؟
 
خبرنگار «انتخاب» می افزاید: این درحالیست که اساساً هنوز هیچ گزینه ای برای تصدی وزارتخانه های دولت دوازدهم قطعی نیست و انتشار چنین اخباری، جز به معنای فشار رسانه ای به رییس جمهور، معنای دیگری نمی تواند داشته باشد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi