متن خبر

فیلم رسوایی جنسی کارگردان ضد ایرانی آرگو منتشر شد

فیلم رسوایی جنسی کارگردان ضد ایرانی آرگو منتشر شد

اخبار سینمای ایران     فیلم رسوایی جنسی کارگردان ضد ایرانی آرگو منتشر شد
شناسهٔ خبر: 50653 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

اخبار  رسوایی‌های جنسی هاروی واینستاین  تهیه کننده مشهور حزب دموکرات، این روزها به تیترجنجالی و مهمی تبدیل شده که همچنان در صدر اخبار هالیوود قرار دارد. اما پس از افشای این خبر مهم، اخبار دیگری حکایت دارد از رسوایی جنسی بن افلک بازیگر و کارگردان فیلم ضد ایرانی «آرگو» . «هیلاری برتن» بازیگر و مجری سابق شبکه ام تی وی در مورد بن افلک دست به افشاگری زده است. این مجری تلویزیونی ادعا کرده است  که از سوی افلک مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفتهاست.

افلک در پاسخ به این ادعا در صحفه توییترش پستی منتشر کرده و از این مجری تلویزیونی به خاطر رفتار نامناسبش در سال ۲۰۰۳ عذرخواهی کردهاستو عملا بر موضوع آزار جنسی صحه گذاشته است. افلک یکی از چهره‌های سرشناسیاستکه در روزهای اخیر به جنجال اتهامات جنسی وایسنتاین واکنش نشان داده و بیان کرده بود این اخبار حالش را بد می‌کند. بلافاصله بعد از اظهارنظر افلک درباره رفتار واینستاین، یکی از  کابران در پستی توییتری نوشت : «او یک بار سر صحنه «TRL» به هیلاری برتن دست درازی کرده بود. انگار همه فراموش کردند.»


اما پس از این جدال مجازی، برتن  در صفحه توییترش واکنش نشان داد: «من فراموش نکردم» وکمی بعد در اقدام بی سابقه  مجری سابق ام تی اقدام به انتشار ویدیویی تحت عنوان «تی آر ال بدون سانسور» کرد.


در این ویدیو، برتن بدون این‌که از فرد مشخصی نام ببرد ماجرای آزار و اذیتی را که سر صحنه فیلمبرداری آن مجموعه تلویزیونی رخ داده، شرح می‌دهد. در ادامه این ویدیو، کلیپی از افلک نمایش داده می‌شود که از او درباره سن و سالش می‌پرسد. برتن که از سال ۲۰۰۹ به این سو با جفری دین مورگان ستاره سریال «مردگان متحرک» نامزد کرده، در پایگاه خبری ایهنا وقوع این حادثه ۲۱ سال داشته و افلک ۳۱ ساله بوده است.بن افلک هم بلافاصله در صحفه توییترش واکنش نشان داد و نوشت: «من کار نادرستی در حق خانم برتن مرتکب شدم و از این بابت صمیمانه عذر می‌خواهم.»کارگردان فیلم برنده اسکار «آرگو» در واکنش به رسوایی‌های واینستاین نوشته بود: «چنین رفتاری کاملا غیر قابل قبولاستو من مدام از خودم می‌پرسم از دست من چه کاری ساختهاستکه مطمئن شوم نظیر این اتفاق برای دیگران تکرار نشود.»

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi