متن خبر

قاسم‌خانی بالاخره کارگردان شد

قاسم‌خانی بالاخره کارگردان شد

اخبار سینمای ایران     قاسم‌خانی بالاخره کارگردان شد
شناسهٔ خبر: 17406 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: فیلم سینمایی«خوب، بد، جلف» اولین ساخته پیمان قاسم‌خانی در سمت کارگردان از امروز اکران خود را آغاز کرد؛ اثری که می‌خنداند، اما حرفی برای بیان کردن ندارد.

«خوب، بد، جلف»، فیلمی که پیمان قاسم‌خانی برای اولین بار با آن از فضای نویسندگی فاصله گرفته‌استو پای در عرصه کارگردانی گذاشته است. وی پیش از این فیلمها و سریالهای بسیاری را نگاشتهاستو در برخی از آنها نیز ایفای نقش کردهاستکه می‌توان از این بین به «مارمولک» کمال تبریزی و «ورود آقایان ممنوع» رامبد جوان در سینما و «ساختمان پزشکان» سروش صحت و «دزد و پلیس» سعید آقاخانی در تلویزیون اشاره کرد.

این فیلم سینمایی که از امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه به روز پرده نمایش رفته است، داستان کارگردانی را روایت می‌کند که از سوی تهیه‌کننده فیلم تحت فشاراستتا دو بازیگر تجاری را برای نقش اصلی فیلم به کار ببرد. از نظر کارگردان این دو بازیگر که سام درخشانی و پژمان جمشیدی هستند بدترین انتخابی هستند که می‌توان به عنوان بازیگر یک فیلم کرد؛ اما با اصرارهای تهیه‌کننده به این دو بازیگر زمان می‌دهد تا به نقشی که قراراستایفا کنند نزدیک شوند.

قاسم‌خانی در نشست خبری فیلم خود در کاخ سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر بیان کرد «تصمیم ندارم فیلم بعدی‌ام را خود کارگردانی کنم و کارگردان فیلمنامه بعدی‌ام حمید فرخ نژاد خواهد بود». وی در بیان کرد‌وگویی نیز بیان کرده  بود که «در فیلمنامه بعدی‌ام همه متعجب خواهند شد». قاسم‌خانی همچنین بیان کرد بود که «هفت بخش از فیلمنامه‌ام اصلاحیه خودهاستو دلم برای این بخش‌ها می‌سوزد، چون سکانسهای بامزه‌ای بودند».

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله و… بازیگران «خوب، بد، جلف» هستند. این فیلم درحال حاضر در اولین روز اکران خود حدود ۲۲ سینما در اختیار دارد و سانسهای نمایش آن بهترین سانسهای اکران در سینما به حساب می‌آید.

در پایان برخی از منتقدان درباره این فیلم بیان کرده‌اند که «خوب، بد، جلف» مانند سایر داستانهای طنز تلویزیونی قاسم‌خانیاستو پیش بینی کرده‌اند که فروش خوبی دارد چرا که می‌خنداند و کمی هم بزن و بکوب دارد.

* تسنیم

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi