متن خبر

احمد مهران فر جلوی دوربین رفت به تدوین رسید ماجرای نیمروز

احمد مهران فر جلوی دوربین رفت به تدوین رسید ماجرای نیمروز

اخبار سینمای ایران   احمد مهران فر جلوی دوربین رفت  به تدوین رسید ماجرای نیمروز
شناسهٔ خبر: 15460 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: تدوین فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان از مدتی پیش همزمان با فیلمبرداری توسط سجاد پهلوان زاده آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، گروه تولید فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هم اکنون در حوالی جاده مخصوص کرج مشغول گرفتن سکانس هایی از فیلم هستند و از مدتی پیش سجاد پهلوان زاده کار تدوین را به طور همزمان آغاز کرده است.

پهلوان زاده پیش از این فیلم در فیلم «ایستاده در غبار» اولین فیلم بلند سینمایی مهدویان با او همکاری داشته است. همچنین بازی احمد مهران فر به تازگی در این پروژه آغاز شده است.

اولین نمایش «ماجرای نیمروز» که اثری متفاوت از کار قبلی مهدویان است، در جشنواره فیلم فجر امسال است.

 فیلمبرداری تازه ترین فیلم مهدویان که یکی از ویژگی های «ماجرای نیمروز»به شمار می رود، بر عهده هادی بهروز است که پیش از این در فیلم «ایستاده در غبار» و مستند «آخرین روزهای زمستان» با او همکاری داشته است.

در این فیلم مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری، محیا دهقانی، لیندا کیانی، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در محله های پر آشوب تهران، در پیچاپیچ خیایان ها و کوچه ها و در پستوی خانه ها سرگردان و حیران. آیا این جستجو را فرجامی هست؟

از عوامل تولید «ماجرای نیمروز» می توان به فیلمنامه: محمد حسین مهدویان و ابراهیم امینی، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، جلوه های ویژه: محسن روزبهانی، برنامه ریز: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب الفصول، عکاس: سحاب زری باف، مشاور رسانه ای: بیتا موسوی، مجری طرح: کامران حجازی و تهیه کننده: سید محمود رضوی اشاره کرد.

«ماجرای نیمروز» محصول موسسه سیمای مهر است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi