متن خبر

امکان حضور در جشنواره فجر نبود اواسط آذر کلید می‌خورد مارس

امکان حضور در جشنواره فجر نبود اواسط آذر کلید می‌خورد مارس

اخبار سینمای ایران   امکان حضور در جشنواره فجر نبود  اواسط آذر کلید می‌خورد مارس
شناسهٔ خبر: 57613 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی«مارس» درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به تسنیم بیان کرد: ما در حال حاضر پیش تولید را آغاز کرده‌ایم؛اما بخاطر این که فیلم سینمایی «مارس»، اثریاستکه بخشی از آن خارج از کشور ضبط می‌شود و بازیگران بسیاری در آن به ایفای نقش می‌پردازند؛ به جشنواره فیلم فجر نمی‌رسد.  به احتمال بسیار تا ۱۵ آذرماه ما درگیر پیش تولید باشیم و فیلمبرداریمان تا اوایل بهمن ماه به طور می‌انجامد.

وی در پاسخ به این سؤال که احتمال دارد که فیلم سینمایی«مارس» را برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر نگه دارید، اظهار کرد: نه؛ من این فیلم سینمایی را پس از آن که آماده نمایش شود و پروانه نمایش دریافت کند اکران می‌کنم.


این کارگردان سینمای ایران درباره داستان فیلم سینمایی«مارس» بیان کرد: فیلم سینمایی «مارس» اثری در قالب یک کمدی اجتماعی است. این فیلم سینمایی داستان زندگی حشمت علیخان منفرد را روایت می‌کند که با اعضای فامیل خود در یک خانه باغی زندگی می‌کنند و … .


علیمردانی درباره تفاوت این اثر با سایر آثار خود بیان کرد: فرم فیلم سینمایی «مارس» مانند سایر آثاری که تاکنون ساخته‌ام است؛ اما با زبان شیرین‌تری به مسائل می‌پردازد و از لوکیشن، سرمایه، بازیگران و ساختار فیلم، پروژه بزرگتری نسبت به سایر آثار من است.


وی درباره افرادی که برای ایفای نقش در این فیلم تاکنون با آنها صحبت شده است؛ اظهار کرد: با چند بازیگر که پیش از این در آثار قبلی‌ام با آنها همکاری داشته‌ام صحبت کرده‌ام؛ اما هنوز این صحبت‌ها منجر به بستن قرارداد نشده است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi