متن خبر

با موضوع فتنه ۸۸ تحویل دفتر جشنواره فیلم فجر شد ماه گرفتگی

با موضوع فتنه ۸۸ تحویل دفتر جشنواره فیلم فجر شد ماه گرفتگی

اخبار سینمای ایران    با موضوع فتنه ۸۸ تحویل دفتر جشنواره فیلم فجر شد ماه گرفتگی
شناسهٔ خبر: 15844 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» بیان کرد: این فیلم سینمایی را طی روز گذشته به دفتر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران تحویل دادیم.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، هادی انبار دار تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» در ارتباط با روند حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر پیش رو بیان کرد: این فیلم سینمایی را روز گذشته به دفتر جشنواره فیلم فجر سینمای ایران تحویل دادیم. واقعا اگر اغماضی در کار نباشد فیلم حتما در جشنواره حضور خواهد داشت. به هر حال فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» تنها فیلم سیاسی این دوره از جشنواره خواهد بود. 

وی در ادامه بیان کرد: حاشیه‌هایی که این فیلم دارد قطعاً رنگ و بوی جشنواره را تغییر خواهد داد و بستری را برای منتقدین و خبرنگاران فراهم می‌کند تا بتوانند در این زمینه ورود کنند و اظهار نظر داشته باشند. از تمام این‌ها بگذریم فیلم واقعا برای شخص خودم بسیار جذاب است برخی آثار را در مرحله تدوین که می‌رسد دیگر نمی‌توان را دید اما شخصاً چندین مرتبه فیلم «ماه گرفتگی» را دیده‌ام نمی‌گویم هر روز اما یک روز در میان هنگام تدوین و صداگذاری و در تمام مراحل مختلف فیلم را نظاره کرده‌ام و خسته نشده‌ام.

مدیر تولید فیلم سینمای«بوتیک» بیان کرد: ما خودمان را برای برخوردهای مختلف آماده کرده‌ایم اما فیلم آنقدر روان و گویا است، که فکر نمی‌کنم به آنها این اجازه داده نمی‌شود چون در نهایت شرمساری برای آنها باقی خواهد ماند. بارها بیان کرده‌ام بهتر است که دوستان منتقد و مطبوعاتی کمی صبوری داشته باشند تا فیلم آماده شود و بعد از آن چوب انتقاد را بردارند. ما برای تمام صحنه‌های فیلم دلیل داریم و حرف خواهیم زد. در همه لحظه‌ها تلاش شده است که انصاف را رعایت کرده باشیم. 

وی در ادامه بیان کرد: در انهای فیلم بحث ولایت و وحدت نیز مطرح می‌شود. باید فیلم را دید و بعد از آن در موردش حرف زد. در ابتدا نگران این حرف‌ها بودم که به شعار تبدیل نشود که این طور نشده و خیالم راحت است.

* فارس

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi