متن خبر

مجلس به هیچ وجه اجازه افزایش یارانه ها را نمی دهد

مجلس به هیچ وجه اجازه افزایش یارانه ها را نمی دهد

اخبار سینمای ایران     مجلس به هیچ وجه اجازه افزایش یارانه ها را نمی دهد
شناسهٔ خبر: 25204 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در واکنش به وعده افزایش یارانه ها بیان کرد: مجلس تحت هیچ شرایطی اجازه افزایش یارانه ها را به رئیس جمهوری بعدی، نخواهد داد.
 

به گزارش انتخاب به نقل از ایرنا، سعید باستانی در نشست شورای اداری شهرستان مه ولات بیان کرد: بر این اساس وعده برخی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر افزایش یارانه ها، به هیچ وجه قابلیت اجرایی ندارد.

وی تاکید کرد: نامزدهای انتخاباتی خود باید بدانند که تحقق شعارهایی از این دست نیازمند مصوبه مجلساستو با توجه به شناختی که از مجلس دهم داریم، چنین مجوزی به دولت داده نخواهد شد.

وی با اشاره به لزوم تحقق شعار تعیین شده رهبر انقلاب برای سال جاری بیان کرد: برای اجرای این شعار در کمیسیون صنایع و معادن مجلس ۲ اقدام صورت گرفته که یکی بررسی قوانین حوزه تولید و کسب و کاراستکه تا پایان ماه جاری گزارش آن به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد.

باستانی اقدام دوم را به حوزه قاچاق مربوط دانست و بیان کرد: با وجودی که با تلاش دولت یازدهم در ۲ سال اخیر حجم قاچاق کالا به حدود نصف رسیده و از ۲۸ میلیارد دلار به ۱۵ میلیارد دلار کاهش یافته، اما این نیز رقم کمی نیست و باید به کلی محو شود.

نماینده تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کمیسیون صنایع و معادن کمیته ای را در این زمینه فعال کرده تا مقوله قاچاق را به صورت همه جانبه مورد بررسی قرار داده و در خصوص آن تصمیم گیری کند.

شهرستان مه ولات با جمعیتی بالغ بر ۴۸ هزار نفر به مرکزیت شهر فیض آباد در ۲۰۷کیلومتری شهر مشهد قرار دارد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi