متن خبر

بانوان ما در تمامی عرصه ها قدر گوهر وجودی خودشان را بدانند حجاب برای بازیگران زن امنیت خاطر است مدنی

بانوان ما در تمامی عرصه ها قدر گوهر وجودی خودشان را بدانند حجاب برای بازیگران زن امنیت خاطر است مدنی

اخبار سینمای ایران    بانوان ما در تمامی عرصه ها قدر گوهر وجودی خودشان را بدانند  حجاب برای بازیگران زن امنیت خاطر است مدنی
شناسهٔ خبر: 38897 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

بازیگر فیلم سینمایی «بوسیدن روی ماه» در بیان کردگو با خبرنگار سینماپرس بیان کرد: به لطف الهی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شرایط حوزه فرهنگ و هنر و به خصوص سینما با دوران رژیم پهلوی تفاوت های آشکاری کرده است؛ اگر در آن دوران هر بازیگری به دلیل محیط فاسد و بی حیا نمی توانست در آثار سینمایی حضور پیدا کند امروزه با آرامش خاطر سر صحنه می رود و کارش را انجام می دهد و اطمینان دارد که هیچ نگاه ناپاکی در پی او نیست.

او بیان کرد: من اعتقاد دارم حجاب اسلامی حتی اگر به صورت ظاهری هم باشد و افرادی به صورت ظاهری حفظ حجاب نمایند باز هم بسیار خوب و نیکو است. البته بسیار بهتراستکه بانوان ما در تمامی حوزه ها و عرصه ها قدر گوهر وجودی خودشان را بدانند و ارزش خودشان را حفظ نمایند.


مدنی سپس با بیان اینکه نباید بگذاریم از زنان در هیچ عرصه ای سوء استفاده شود بیان کرد: هیچ زنی نباید به واسطه بی حجابی و عدم حفظ حجاب اسلامی این اجازه را به شخص و اشخاصی بدهد که به او به عنوان یک کالا و ابزار نگاه کنند. هر زن باید حرمت خود، خانواده اش و جامعه و حکومتش را حفظ کند و قدر نعمت حجاب و حیا را به خوبی بداند.


برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم «برف» لازم دانست: من گاهاً افرادی را مشاهده می کنم که اهل حجاب نیستند و تحمل حجاب برایشان سختی دارد و دوست دارم در اینجا به این افراد به عنوان یک مادر توصیه کنم که به حفظ حجاب اسلامی پایبند باشند و قدر این نعمت الهی را به خوبی بدانند.


این بازیگر در خاتمه این بیان کردگو بیان کرد: من خوشحالم در خانواده ای به دنیا آمده و بزرگ شده ام که در آن حفظ حجاب اسلامی اصل اساسی بود و من همیشه به عنوان یک زن، یک همسر و یک مادر حجاب داشته ام و هیچ گاه نه تنها از داشتن حجاب آزرده خاطر نشده ام بلکه داشتن حجاب به من آرامش روحی داده است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi