متن خبر

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند

اخبار سینمای ایران     مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند
شناسهٔ خبر: 15044 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: طی احکام جداگانه ای از سوی “علیرضا رضا داد” دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، مدیران جشنواره مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، “محمد رسول صادقی” به عنوان مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره، “فرزاد اژدری “به عنوان مدیر دبیرخانه   جشنواره  و “علی اکبر قاضی نظام ” به عنوان مدیر بخش مسابقه  فیلمنامه نویسی سی  امین جشنواره   بین المللی فیلم های  کودکان   و  نوجوانان  اصفهان منصوب شدند.

“رضا داد” در متن حکم “صادقی”  آورده  است:

“با عنایت به سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی و نظر به مراتب شایستگی و تعهد شما در این حوزه به مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان منصوب می گردید؛ امید است با اتخاذ تدابیر مناسب در ایجاد فضایی مناسب و موثر در تقویت سینمای کودکان و نوجوانان در پرتو عنایات ایزد متعال موفق و موید باشید؛ فرصت را مغتنم شمرده از جناب آقای تابش مدیرعامل محترم بنیاد سینمایی فارابی که با این همکاری موافقت  و امکان بهره مندی سینمای کودک  و نوجوان را از توانمندی های جنابعالی فراهم  کردند   صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم. “

” محمد رسول صادقی” متولد ۱۳۵۶ در تهران و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است.

صادقی تا کنون، مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی و مشاور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مشاور رسانه ای و ارتباطات بانک ایران زمین، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل خانه هنرمندان ایران، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی، مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، رئیس هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر، عضو هیات امنای آکادمی استاد حمید سمندریان و … بوده است.

همچنین ” علیرضا رضا داد در حکم ” فرزاد اژدری آورده است:

” با عنایت به  شایستگی  و سوابق ارزشمند جنابعالی در همکاری و مدیریت دبیرخانه جشنواره و با عنایت به توفیقات  شما در سینمای کودک و نوجوانان به مدیر دبیرخانه   جشنواره  بین المللی  کودکانان و  نوجوانان  منصوب می گردید؛ امید است با  توجه به مراتب تعهد و سوابقی که در این حوزه از جنابعالی مسبوق است و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود  در سینمای کودک و نوجوان  در پرتو عنایات ایزد متعال  در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید؛ فرصت را مغتنم شمرده از موافقت و همراهی جناب آقای تابش مدیرعامل محترم بنیاد سینمایی فارابی که امکان بهره مندی  جشنواره را از توانمندی های جنابعالی  فراهم کردند   پیشاپیش تشکر و قدردانی نمایم. “

این گزارش می افزاید: “فرزاد اژدری”  متولد ۱۳۵۰ مشهد دارای کارشناسی ارشد در رشته سینما از دانشکده سینما تاتر دانشگاه هنر تهران است. وی نویسنده و کارگردان تله فیلم (در دل تاریکی) و سه اثر سینمایی (سلام بر فرشتگان/عملیات مهد کودک/وروجک‌ها) است.

متن حکم “علی اکبر قاضی نظام” به شرح زیر است:

“با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه فیلمنامه نویسی سینمای کودک و نوجوان و نظر به تعهد و شایستگی های  حرفه ای شما در این حوزه به مدیر بخش مسابقه  فیلمنامه نویسی سی  امین جشنواره   بین المللی  کودکان   و  نوجوانان  منصوب می گردید؛ بی تردید  این بخش در رشد و ارتقاء کیفی آثار مربوط به این حوزه با عنایت به سوابق آن در دوره های قبل دارای نقشی موثر است و امیدوارم در پرتو همکاری  و مشارکت دادن فعالان حوزه فیلمنامه نویسی خصوصاً کانون فیلمنامه نویسان سینمای ایران و شناسایی استعدادهای جدید،   در پرتو عنایات  ایزد متعال  در ارتقاء بیشتر آثار مربوط  به سینمای کودک و نوجوان موفق و موید باشید. “

“علی اکبر قاضی نظام” متولد سال ۱۳۳۶ در تهران است. پس از پایان تحصیلات متوسطه به مدت چهار سال فعالیت تئاتری داشته و در سال۱۳۶۳ وارد دانشکده ی صدا وسیما شده و تحصیلاتش را در رشته ی فیلمنامه نویسی درسال۱۳۶۷ به اتمام رسانده است. از سال۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ در بخش فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی عضویت داشته، پس از اتمام تحصیلاتش در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو شورای طرح و برنامه ی گروه کودک ونوجوان مشغول کار شده است. فعالیت های وی در سینما و تلویزیون و تئاتر با این شرح می باشد: نویسندگی وکارگردانی نمایشنامه های شکوه ایثار (۱۳۶۰)، چهار سو درانتظار (۱۳۶۱) برنده ی دیپلم افتخار در نخستین جشنواره ی سراسری تئاتر فجر)، صف (۱۳۶۲). نگارش فیلمنامه های: بهترین هدیه (۱۳۶۵) ـ مجموعه تلویزیونی مهمانی خدا (۱۳۶۷) فیلمنامه ی فیلم سینمایی نیاز، ( ۱۳۶۷ـ برنده ی دیپلم افتخار به عنوان بهترین فیلمنامه در هفتمین جشنواره ی بین المللی فیلم های کودکان ونوجوانان اصفهان ـ برنده ی لوح بلورین بهترین فیلمنامه از سوی کانون فیلمنامه نویسان و بهترین فیلمنامه ازسوی منتقدین سینمایی) سریال تلویزیونی روزنه ای به سپیده (۱۳۶۸) ـ فیلمنامه فیلم سینمایی پایان کودکی (۱۳۷۳- برنده ی لوح بلورین و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه در پنجمین جشنواره ی فیلم دفاع مقدس. برنده ی دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه از سوی کانون فیلمنامه نویسان، و بهترین فیلمنامه نویسان از سوی منتقدین سینمایی).

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi