متن خبر

مدیران میانی دوتابعیتی سازمان سینمایی هم مجبور به استعفاء می‌شوند؟

مدیران میانی دوتابعیتی سازمان سینمایی هم مجبور به استعفاء می‌شوند؟

اخبار سینمای ایران     مدیران میانی دوتابعیتی سازمان سینمایی هم مجبور به استعفاء می‌شوند؟
شناسهٔ خبر: 14574 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: در میان مدیران میانی سازمان سینمایی شاهد مدیرانی با کارت اقامت و دو تابعیتی هستیم حال باید دید مدیران میانی نیز مجبور به استعفاء خواهند شد؟

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد،  در پی صحبت های دیروز حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران و خواست ایشان درباره معرفی مدیران دو تابعیتی این نکته حایز اهمیت است که قطعا و حتماً وزارت اطلاعات عهده دار این مسئولیت است اما به نظر می رسد وزیر اطلاعات تنها به مدیران ارشد کشور اشاره دارند و مدیران میانی را به فراموشی سپرده اند.

در میان مدیران سازمان سینمایی کشور نیز (در سطح میانی) مدیران دارنده گرین کارت و دوتابعیتی دیده می شود. رئیس سازمان سینمایی از ابتدا قصد داشت مدیریت یکی از موسسات مهم زیر مجموعه وزارت ارشاد را به عهده این مدیر بگذارد که با توجه به دو تابعیتی بودن ایشان ترجیح داد مدیریت یکی از مراکزی که کمتر مورد توجه است به ایشان سپرده شود.

اما نکته حایز اهمیت در مورد این مدیر، فعالیت مقطعی او به عنوان دبیر تنها مجموعه ای که باید سینما را به قضاوت نشسته و جشنواره ای که مزین به نام انقلاب است را سکان داری کند. خانواده این مدیر سالهاست در امریکا زندگی می کنند و فرزند ایشان در کشور تابعه مشغول تحصیل در مدرسه است  شنیده ها حاکی از آن است که  تعدد سفرهای ایشان به کشور متبوع باعث تذکراتی از سوی وزارت اطلاعات نیز به ایشان شده است حال باید دید فعالیت این افراد که تعدادی از آن ها در میان مدیران سازمان سینمایی دیده می شود نیز مد نظر وزیر اطلاعات قرار می گیرد و ایشان این مدیران را مجبور به استعفا می کنند؟

* فارس

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi