متن خبر

قوه قضاییه وظیفه رسیدگی به این موضوع را دارد و نیازی به قانون جدید نیست موجب بدبینی به مقامات می‌شود اعاده اموال نامشروع مسئولان طرح مطهری

قوه قضاییه وظیفه رسیدگی به این موضوع را دارد و نیازی به قانون جدید نیست موجب بدبینی به مقامات می‌شود اعاده اموال نامشروع مسئولان طرح مطهری

اخبار سینمای ایران  قوه قضاییه وظیفه رسیدگی به این موضوع را دارد و نیازی به قانون جدید نیست  موجب بدبینی به مقامات می‌شود  اعاده اموال نامشروع مسئولان  طرح  مطهری
شناسهٔ خبر: 77879 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

مطهری: طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» موجب بدبینی به مقامات می‌شود / قوه قضاییه وظیفه رسیدگی به این موضوع را دارد و نیازی به قانون جدید نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح جمعی از نمایندگان در خصوص اعاده اموال نامشروع مسئولان این طرح را موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام و بدبینی نسبت به مسئولان دانست.

علی مطهری در یادداشتی نوشته است:

«طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان کشور یک طرح تبلیغاتی و بلکه انتخاباتیاستو اهداف سیاسی را دنبال می کند. این طرح نوعی بدبینی نسبت به مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی از ابتدا تا امروز را به مردم القا می کند درحالی که مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی در مجموع پاکدست و سالم بوده‌اند و اقلیت ناچیزی ممکناستدچار تخلفاتی شده باشند که راه قانونی برای رسیدگی به تخلفات آنها باز است.

هر مقامی اگر افزایش ثروت غیرمتعارف و ناگهانی داشته باشد، قوه قضائیه وظیفه دارد به این موضوع رسیدگی کند و نیازی به قانون جدید نیست.

در این طرح رسیدگی به اموال فرماندهان و مدیران ارتش و سپاه و نیروی انتظامی و دفتر رهبری و دستگاه‌های زیرمجموعه رهبری نیامدهاستو این یک تبعیض است.

همچنین در این طرح به اطلاعات سپاه نقش زیادی داده شدهاستدر حالی که نهاد رسمی اطلاعات که در قانون اساسی آمده وزارت اطلاعات است. اطلاعات سپاه وظیفه مبارزه با مخالفان مسلح نظام را دارد و ورود آن به این مسائل صلاح نیست.

مجموعا این طرح را به زیان کشور و انقلاب می دانم و معتقدم موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام می شود خصوصا که قابل اجرا نیست. برخی دوستان می خواهند به نظام خدمت کنند ولی ناخواسته به آن ضربه می زنند.»

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi