متن خبر

منتفی شدن ساخت یک فیلم دفاع مقدسی به کارگردانی جواد شمقدری

منتفی شدن ساخت یک فیلم دفاع مقدسی به کارگردانی جواد شمقدری

اخبار سینمای ایران     منتفی شدن ساخت یک فیلم دفاع مقدسی به کارگردانی جواد شمقدری
شناسهٔ خبر: 14893 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: به تازگی یکی از سایت های خبری با انتشار مطلبی عنوان کرد جواد شمقدری قرار بوده فیلمی برای انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بسازد که این همکاری به دلیل اصرار انجمن بر ساخت فیلمنامه ای ضعیف ادامه نیافته است.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد یک سایت خبری در این زمینه نوشت: جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی دولت دهم و از فیلم سازان دفاع مقدس روز گذشته در مصاحبه‌ای انتقادی به تشریح دلایل عدم ساخت سریال جدید خود با نام «انقلاب دوم» پرداخت اما واقعیت این است که این تنها پروژه به فرجام نرسیده شمقدری نیست.

شمقدری قرار بود به تهیه کنندگی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نیز اثری سینمایی با حال و هوای دفاع مقدس بسازد. اما شمقدری با اصرار بر لزوم بازنویسی فیلم نامه، ادامه کار را منوط به این مسئله کرد. در ادامه با مخالفت انجمن با هرنوع تغییر در این متن، شمقدری هم زیر بار ساخت فیلم نرفت و ساخت اثر جدید کارگردان که می‌توانست به جشنواره سی و چهارم فیلم فجر برسد، به در بسته خورد.

بنا بر شنیده ها این فیلم نامه پس از رد شدن در شورای فیلمنامه انجمن، توسط حکم انتخابی انجمن نیز رد شد، اما با اصرار برخی دست اندرکاران مبنی بر لزوم ساخت همین فیلمنامه، این همکاری برهم خورده و هم اکنون این فیلم توسط فرد دیگری در حال ساخت است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi