متن خبر

نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان در آستانه حذف

نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان در آستانه حذف

اخبار سینمای ایران     نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان در آستانه حذف
شناسهٔ خبر: 78204 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

نایب قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان در آستانه حذفتیم های فوتبال الریان قطر و الهلال عربستان در چارچوب دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا در گروه چهارم از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در دوحه قطر برابر یکدیگر قرار گرفتند.

این دیدار در حالی برگزار شد که الریان در سه دیدار گذشته خود سه تساوی کسب کرده بود و بدنبال کسب هر ۳ امتیاز این دیدار بود و الهلال عربستان نیز که در رده چهارم جدول این گروه قرار داشت، بدنبال آن بود تا از این دیدار نتیجه بگیرد.

«عبدالرزاق حمدالله» در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی اولین گل الریان را وارد دروازه الهلال کرد تا نیمه نخست با این نتیجه پایان یابد.

با شروع نیمه دوم الهلال تلاش کرد تا نتیجه بازی را به تساوی بکشاند، اما حملات این تیم نتیجه ای در برنداشت. در دقیقه ۶۷ اما بار دیگر «تاباتا» برای بار دوم دروازه تیم مهمان را گشود.

ما این پایان کار نبود، زیرا در دقایق تلف شده نیمه دوم، داور یک ضربه پنالتی این بار برای الهلال اعلام کرد و «یاسر القحطانی» تنها گل الهلال را وارد دروازه الریان کرد.

در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم میزبان پایان یافت. الریان با این پیروزی و کسب هر سه امتیاز، شش امتیازی شد. الهلال نیز با دو امتیاز در قعر جدول رده بندی گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا باقی ماند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi