متن خبر

نقص فنی باعث فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه عسلویه شد

نقص فنی باعث فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه عسلویه شد

اخبار سینمای ایران     نقص فنی باعث فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه عسلویه شد
شناسهٔ خبر: 25287 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

مدیر فرودگاه بین المللی خلیج فارس بیان کرد: فرود یک فروند هواپیمای بویینگ MD شرکت هواپیمایی کاسپین در فرودگاه عسلویه به دلیل نقص فنی در حالت نرمال انجام شد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایرنا، علیرضا ارزنده اعلام کرد: این پرواز قرار بود مسافران را امروز از عسلویه به کرمانشاه منتقل کند. 

وی یادآورشد: خلبان این پرواز مدتی بعد از بلند شدن به دلیل نقص فنی شیشه جلو هواپیما درخواست فرود به برج مراقبت فرودگاه خلیج فارس داد که پس از مدتی این فرود با شرایط نرمال در این فرودگاه انجام شد. 

مدیر فرودگاه بین المللی خلیج فارس بیان کرد: اخبار منتشره در مورد شکسته شدن شیشه هواپیما و یا از کار افتادن موتورهای آن در برخی رسانه ها و فضای مجازی واقعیت ندارد. 

وی بیان کرد: این هواپیما پس از فرود در فرودگاه به دلیل حفظ مسائل ایمنی به تهران عزیمت کرد و پرواز جایگزین نیز مسافران را به کرمانشاه منتقل کرد. 

ارزنده انجام عملیات فرود هواپیمایی کاسپین در عسلویه را جهت افزایش ایمنی هر چه بیشتر مسافران عنوان کرد و بیان کرد: این گونه عملیات‌های پروازی در سراسر جهان به صورت معمول روزانه اتفاق می‌افتد و پوشش جانبدارانه آنها توسط رسانه ها بدون شک باعت تشویش اذهان عمومی در جامعه می‌شود. 

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi