متن خبر

تشبیه کردن حرف‌های یک نماینده به ضدانقلاب کدام دانه درشتی در سقوط هواپیما دراز شد؟ نماینده اصولگرا

تشبیه کردن حرف‌های یک نماینده به ضدانقلاب کدام دانه درشتی در سقوط هواپیما دراز شد؟ نماینده اصولگرا

اخبار سینمای ایران   تشبیه کردن حرف‌های یک نماینده به ضدانقلاب  کدام دانه درشتی در سقوط هواپیما دراز شد؟ نماینده اصولگرا
شناسهٔ خبر: 73487 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

ایسنا نوشت:یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: اهداف نظام و سیاست های کلی نظام را، رهبر فرزانه و شورای عالی امنیت تعیین می کند. برخی از صحبت ها برخلاف سیاست های کلی نظام است.

نادر قاضی پور در تذکر شفاهی در پایان جلسه علنی نوبت عصر امروز(یکشبه)، بیان کرد: افرادی از ضد انقلاب ها بدتر سخن می گویند. اهداف نظام و سیاست های کلی نظام را، رهبر فرزانه و شورای عالی امنیت تعیین می کند. یکی از نمایندگان می گوید بچه های مردم را به زندان می برید و کشته تحویل خانواده هایشان می دهید. این حرف‌ها برخلاف سیاست های کلی نظام است.

نماینده ارومیه در تذکری به وزرای کشور، اطلاعات و امورخارجه در رابطه با احزاب منحله کومله و پژاک، بیان کرد: این ها سالیان زیادیاستکه نیروهای مسلح ما از جمله عشایر ما را به شهادت رساندند. این ها قاتل و تروریست هستند. جوانان ما را در استان های غربی کشور چه شیعه و چه سنی به شهادت رساندند. باید با افرادی که علیه نظام و نیروهای مسلح صحبت می کنند، برخورد شود.

کامران: نباید از کنار حوادثی مانند سقوط هواپیما به سادگی گذشت

همچنین یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به سقوط هواپیمای تهران – یاسوج بیان کرد: عالی ترین مقام های کشور باید در رابطه با این حوادث پاسخگو باشند. اگر همین طور از کنار موضوعات بگذریم مجددا تکرار خواهند شد.

حسن کامران در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی عصر امروز با تسلیت به خانواده افرادی که در حادثه هواپیما فوت کردند، بیان کرد: پلاسکو چه شد؟ راه آهن کشته داد و چه شد؟ امروز نیز در رابطه با سقوط هواپیما چند روز تسلیت می گوییم و بعد می گذریم. در واقع باید پرسید که کدام دانه درشتی در پی این حوادث دراز شد. عالی ترین مقام های کشور باید در این رابطه پاسخگو باشند. اگر همین طور از کنار موضوعات بگذریم مجددا تکرار خواهد شد.

وی در تذکری دیگر بیان کرد: شورای عالی آب مصوباتی دارد که اگر این مصوبات اجرا می شد، امروز زاینده رود دچار این وضعیت نبود. به‌نظر می رسد این شوراها بیشتر فرمایشی هستند.

کامران در پایان بیان کرد: سفرهای خارجی فراوان است. سه قوه باید تصمیم بگیرند و ارز ماوریتی خود را قطع کنند. به پاس احترام به مردم حداقل یک گام در این موضوع برداریم. این کار خداپسندانه ای است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi