متن خبر

در سوریه شهید حججی نگارش فیلمنامه سریال

در سوریه شهید حججی نگارش فیلمنامه سریال

اخبار سینمای ایران    در سوریه شهید حججی نگارش فیلمنامه سریال
شناسهٔ خبر: 57515 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش سینماپرس نگارش سریال ۲۶ قسمتی “کارگاه ۴۸” سال ۹۵ به پایان رسید و به دلیل درگذشت تهیه کننده آن حمید آخوندی کار متوقف شد. نویسنده سریال “کارگاه ۴۸” رسول صانعی، لوکیشن اصلی این سریال پایگاه هوایی شهر اصفهان و موضوع آن درباره تولید قطعه‌ای مهم از هواپیمای F۱۴  یکی از مهمترین هواپیماهای جنگنده در دوران جنگ تحمیلی ایران و عراق است.


احمد صانعی دستیار کارگردان و برنامه ریز تلویزیون درباره آخرین وضعیت سریال “کارگاه ۴۸” بیان کرد: تهیه کننده از طریق ساپایگاه خبری ایهنا به واسطه نامه نگاری انتخاب و تأیید می‌شود بنابراین تا پایگاه خبری ایهنا انتخاب و تایید تهیه کننده جدید پایگاه خبری ایهنا زیادی طول می کشد اما فکر می‌کنم تا پایان امسال تکلیف این سریال معلوم ‌شود.
وی بیان کرد: حضور شهاب حسینی در سریال “کارگاه ۴۸” برای نقش شهید عباس بابایی قطعیاستاما معلوم نیست با تیم تولید جدید چه اتفاقی بیفتد.


این دستیار کارگردان و برنامه ریز همچنین درباره سریال ده قسمتی “شهید حججی” اظهار کرد: سریال “شهید حججی” به سفارش سیما فیلم و شبکه یک سیما تولید و در سالگرد شهادت شهید حججی پخش می شود اما در حال حاضر در مرحله تحقیقات و نگارش همپایگاه خبری ایهنا فیلمنامهاستکه بخش داستانی آن چون نیاز به تحقیق ندارد نوشته شده است.


صانعی درباره روند پیشرفت سریال “شهید حججی” توضیح داد: نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سریال “شهید حججی” رسول صانعیاستو در حال حاضر به تحقیق در شهرهای مختلف سوریه مشغول است. با توجه به تخصص و وظیفه رزمی شهید حججی در سوریه نیز تحقیقات فیلمنامه از نیروهای آنجا درحوزه فعالیت این شهید، مکان هایی که حضور داشته اند و شیوه نبردشان انجام می شود و فکر می‌کنم برای اواخر هفته آینده تحقیقات فیلمنامه تمام شود و رسول صانعی به ایران برگردد.
وی بیان کرد: پایگاه خبری ایهنا پیش تولید شامل که شامل مراحل اتمام تحقیقات، تکمیل فیلمنامه، تأیید ناظر کیفی و انتخاب بازیگراناستکمتر از ۴ ماه طول می کشد و پس از آن تولید آغاز می شود.
*خبرگزاری میزان

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi