متن خبر

هدف ما تحقق دیپلماسی وحدت و ایجاد همدلی و همزبانی درمیان مسلمانان است

هدف ما تحقق دیپلماسی وحدت و ایجاد همدلی و همزبانی درمیان مسلمانان است

اخبار سینمای ایران     هدف ما تحقق دیپلماسی وحدت و ایجاد همدلی و همزبانی درمیان مسلمانان است
شناسهٔ خبر: 15592 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: در آستانه آغاز اولین جشنواره بین‌المللی فیلم وحدت اسلامی هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره پیامی را خطاب به شرکت‌کنندگان، مخاطبان و حاضران در جشنواره منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ان هذه امتکم امت واحده و انا ربکم فاعبدون سوره انبیاء

در این کارزار پرغوغا و معرکه پرهیاهو که بحران تشتت، تفرقه، جنگ و خونریزی جهان اسلام را آلوده ساخته و افراطی‌گری با ایجاد بدعت‌های منجر به تکفیر مسلمین روز به روز بیشتر و گسترده‌تر می‌شود، حفظ وحدت مسلمانان حول محور قرآن و پیامبر عظیم الشأن و نمایش اسلام واقعی به همراه تلاش برای قطع دست بیگانگان از مراکز تصمیم‌گیری جهان اسلام و جلوگیری از گمراه کردن افراد از طریق رسانه‌ها و تبلیغات از مهم‌ترین وظایف هنرمندان متعهد و آرمان‌طلب است. باشد که از این رهگذر امت واحده که آرمان گرانسنگ پیامبر عظیم‌الشأن (ص) و یاران جان برکف حضرتش بود تحقق یابد.

جشنواره بین‌المللی فیلم وحدت با هدف تحقق دیپلماسی وحدت و ایجاد همدلی و همزبانی درمیان مسلمانان حول محورهای قرآن کریم و داستانهای عربت آموزش و وجود گرانقدر حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و آموزه‌های اخلاقی درخشان و تعالی بخش حضرتش به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی همزمان با سی امین دوره کنفرانس وحدت اسلامی و با حضور اندیشمندان و عالمان دینی از اقصی نقاط جهان برگزار می‌شود. جشنواره‌ای با قریب به هزار اثر از هنرمندان متعهد و صاحب نام عرصه سینما و تلویزیون از ایران و کشورهای اسلامی و حتی قاره آمریکا و اروپا که در نخستین دوره توانسته است گام اول را با استحکام و اقتدار بردارد.

آثاری هنرمندانه که هریک از آن‌ها می‌تواند الهام بخش تولیدات وزین و گرانسنگ دیگری باشد.

همدلی و یکپارچگی جهان اسلام حول خورشید گرانقدر وجود گرامی رسول مکرم اسلام (ص) و ارائه چهره واقعی از اسلام، هدف غایی و آرمان نهایی برگزارکنندگان جشنواره بین‌المللی فیلم وحدت اسلامی است. امید که به توفیق الهی محقق گردد.

درپایان از همکاری همه عزیزانی که در برپایی این رویداد ارجمند یاریگرمان بودند و هنرمندان فیلمساز که در این کارزار مارا همراهی نمودند تشکر و قدردانی می‌نمائیم.

اولین جشنواره بین‌المللی فیلم وحدت اسلامی همزمان با فرارسیدن هفته وحدت از ۲۵ الی ۲۷ آذر در تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi