متن خبر

استقلال باید مدعی قهرمانی باشد پاشازاده

استقلال باید مدعی قهرمانی باشد پاشازاده

اخبار سینمای ایران     استقلال باید مدعی قهرمانی باشد پاشازاده
شناسهٔ خبر: 37823 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۶۰۰۳/۲۴

پایگاه خبری ایهنا: ۱۲:۴۹  
۱۳۹۶/۰۴/۱۷

پایگاه خبری ایهنا: ۲,۸۲۲سرمربی جدید تیم نساجی مازندران می گوید تاکنون به پنجاه درصد چیزی که می خواستیم رسیدیم، در ادامه راه باید هماهنگی تاکتیکی بین بازیکنان مان را ایجاد کنیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم. 

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، مهدی پاشازاده در رابطه با شرایط تیم نساجی برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول بیان کرد: ما تقریبا یک تیم جدید را درست کردیم و هماهنگی این بازیکنان کار سختیاستچراکه باید آنها را هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ روحی و روانی در یک شرایط نرمال قرار دهیم تا به هماهنگی تاکتیکی برسند. تقریبا ۵۰ درصد آن چیزی که مدنظرمان بوده را به سرانجام رسانده‌ایم ولی سعی می‌کنیم بهتر از این‌ها باشیم.

او در خصوص معضل همیشگی نساجی یعنی مشکلات مالی علی‌الخصوص در جذب بازیکن بیان کرد: از لحاظ مالی نمی‌توان بیان کرد آن چیزی که به تفکراتمان نزدیک بوده صورت نگرفته اما باتوجه به رفتن تعدادی از بازیکنان به لیگ‌برتر ما سعی کردیم انتخاب درست و موفقیت‌آمیزی در جذب بازیکن داشته باشیم. البته در برخی شرایط بازیکنانی که مدنظر ما بودند رقم‌هایی در حد لیگ‌برتری پیشنهاد می‌دانند که خب ما نمی‌توانستیم بپذیریم چراکه جو تیم با جذب چنین بازیکنی به هم می‌ریخت که خب ما ترجیح دادیم درست انتخاب کنیم و تقریبا آن چیزی که مدنظرمان بود صورت گرفت. 

وی در خصوص دیدار دوستانه نساجی با استقلال می‌گوید: بازی با استقلال برای ما خوب بود و به چیزهایی که می‌خواستیم دست پیدا کردیم. ضمن آنکه ما در یک هفته با توجه به تکمیل نبودن تیم‌مان شجاعت به خرج دادیم که کمتر مربی‌ای این کار را خواهد کرد سه بازی دوستانه با پیکان، سپاهان و استقلال را برگزار کردیم. ما به کادرفنی، باشگاه و بازیکنانمان اطمینان داشتیم که این ریسک را پذیرفتیم و این کار را انجام دادیم تا تیم ما شخصیت دیگری به خود بگیرد. بچه‌ها حتی جوان‌ها با این اتفاق به خودباوری خوبی رسیدند. 

او درباره برنامه‌های نساجی بیان کرد: بعد از اردوی سرعین‌مان به تهران می‌آییم و تمریناتی را انجام خواهیم داد و یک هفته پیش از رقابت‌های لیگ دسته اول به قائمشهر می‌رویم و یک بازی دوستانه هم در آنجا برگزار خواهیم کرد تا هم با زمین آشنایی بهتر و بیشتری پیدا کنیم و همین اینکه آماده رقابت‌های لیگ یک شویم. 

بازیکن اسبق استقلال در رابطه با عملکرد این تیم در فصل نقل و انتقالات بیان کرد: به نظرم تمام مهره‌های انتخابی استقلال خوب هستند همه چیز بستگی به هماهنگی‌ آنها با یکدیگر دارد. حضور بازیکنان جوان موجبات انگیزه را در یک تیم فراهم می‌آورند اما تجربه نشان داده که بازیکن مجرب می‌تواند انگیزه و اعتماد به نفس چنین بازیکنان را صدچندان کند. من فکر می‌کنم تلفیق این دو با هم بهترین چیز است


پاشازاده در خصوص اینکه می‌توان از همین حالا استقلال را قهرمان لیگ‌برتر دانست می‌گوید: از همین الان قهرمان دانستن استقلال خیلی اشتباه و غلطاستاما می‌توان این تیم را جز مدعیان قهرمانی دانست و حتما باید در جمع مدعیان قهرمانی باشد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi