متن خبر

تحقیقات قضایی از خبرنگاران اخیرا بازداشت شده آغاز شده است پرونده مداحان بازداشت شده در دادگاه ویژه روحانیت است

تحقیقات قضایی از خبرنگاران اخیرا بازداشت شده آغاز شده است پرونده مداحان بازداشت شده در دادگاه ویژه روحانیت است

اخبار سینمای ایران     تحقیقات قضایی از خبرنگاران اخیرا بازداشت شده آغاز شده است پرونده مداحان بازداشت شده در دادگاه ویژه روحانیت است
شناسهٔ خبر: 43941 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

رییس دادگستری استان تهران از آغاز تحقیقات قضایی از خبرنگاران بازداشت شده خبرداد و بیان کرد: گزارشاتی درباره اقدامات آنها واصل شدهاستاما بنا نیست تا پایگاه خبری ایهنای که رسیدگی کامل نشده باشد و جرمی به اثبات نرسیده راجع به اتهامات آنها صحبتی شود.

غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم نوزدهمین سالگرد شهید لاجوردی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده مداحان بازداشت شده  بیان کرد: این پرونده در حوزه دادگستری تشکیل نشدهاستو در دادگاه ویژه روحانیت در حال رسیدگیاستو اطلاعات آن در اختیار ما نیست.

او در پاسخ به سوال دیگری درباره دستگیری خبرنگاران که اخیرا اتفاق افتادهاستبیان کرد: تحقیقات قضایی در مورد انها آغاز شدهاستو گزارشاتی درباره اقدامات آنها واصل شدهاستو اتهاماتی متوجه آنهاهست اما بنا نیست تا پایگاه خبری ایهنای که رسیدگی کامل نشده باشد و جرمی به اثبات نرسیده راجع به اتهامات آنها صحبتی شود.

رییس دادگستری استان تهران بیان کرد: بنابر قانون نمی‌توانیم ریز اتهامات را بیان کنیم اما اتهاماتی متوجه آنهاست که در حال رسیدگی به موضوع هستیم و تحقیقات در دادسرای تهران در حال انجام است.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه ایا قاضی مقیسه جلسه دیگری برای رسیدگی به اتهامات شرکای بابک زنجانی برگزار می کند یا خیر بیان کرد: این اختیارش به عهده قاضی دادگاهاستو او درباره آن تصمیم می‌گیرد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi