متن خبر

سینماحقیقت پیام ریس سازمان سینمایی دهمین جشنواره بین المللی

سینماحقیقت پیام ریس سازمان سینمایی دهمین جشنواره بین المللی

اخبار سینمای ایران    سینماحقیقت پیام ریس سازمان سینمایی دهمین جشنواره بین المللی
شناسهٔ خبر: 15249 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: حجت الله ایوبی «رئیس سازمان سینمایی» در پیامی به دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اظهار کرد: سینمای حقیقت چون آبی زلال، راهش را در بوستان فرهنگ و هنر ایران باز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، متن کامل پیام حجت‌الله ایوبی به دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به این شرح است:

«به نام‌خدا

مجروح ز عشقیم و از آن شاد روانیم                                    

اندر مرض عشق به جز عشق دوا نیست

سرشار از امید و با آرزوی بهترین‌ها، می‌گشائیم دهمین دفتر از مثنوی حقیقت را و تازه می‌کنیم دیدار را با سربازان سخت‌کوش حقیقت‌جو. از این که سینمای حقیقت چون آبی زلال راهش را باز می‌کند در لابلای باغ و بوستان فرهنگ و هنر ایران، جا دارد به خود ببالیم و خوشحال باشیم. موفقیت‌های سینمای حقیقت را به همه سخت‌کوشان این عرصه تبریک می‌گویم. ادای احترام می‌کنم به مستندسازان توانای سرزمینم که درخشیدند و نام ایران عزیز را پُر آوازه کردند.

سپاسگزارم از مدیران پرتلاش سینمای مستند و انیمیشن بویژه سیدمهدی طباطبایی‌نژاد و همکاران دوست‌داشتنی‌اش که چراغ این سینمای فرهیخته را با شور و عشق، همچنان روشن و پر فروغ نگاه می‌دارند.

حجت ا… ایوبی  

معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی»

* مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۴ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد کرد.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi