متن خبر

پیگیری سریال حسین سهیلی زاده در شمال کشور

پیگیری سریال حسین سهیلی زاده در شمال کشور

اخبار سینمای ایران     پیگیری سریال حسین سهیلی زاده در شمال کشور
شناسهٔ خبر: 6716 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پیگیری سریال حسین سهیلی زاده در شمال کشور
سرنوشت «پریا» به آب و هوا گره خورد!
بانی فیلم آنلاین: سریال «پریا» بسته به آب و هوای متفاوت این روزهای تهران، برنامه های مختلفی را برای ادامه تصویربرداری در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش بانی‌فیلم، جدیدترین ساخته حسین سهیلی زاده برای شبکه سه سیما این روزها با حضور بازیگرانی همچون لادن مستوفی، امیرحسین آرمان، افسانه بایگان، امیررضا دلاوری، عمار تفتی، کمند امیرسلیمانی، رامتین خدا پناهی و هادی قمیشی در لوکیشن های خیابانی در حال پیگیری است. گروه سازنده در برنامه ریزی خود فضاهای داخلی مختلفی را پیش بینی کرده اند تا در صورت نامساعد شدن هوا، با تغییر برنامه و حضور در لوکیشن های سرپوشیده،تصویربرداری را ادامه دهند. سفر به شمال کشور نیز در برنامه کاری هفته آینده گروه گنجانده شده که در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی انجام خواهد شد. مقصد این سفر یک یا چند شهر استان سرسبز گیلان است.
فیلم نامه سریال نوشته سعید فرهادی است و اسماعیل عفیفه آن را تهیه می کند. شخصیت اصلی سریال زنی به نام پریا  با بازی لادن مستوفی است. قصه از زمان حال و از جایی آغاز می‌شود که «پریا» پس از چند سال دوری از ایران به کشور بازمی‌گردد. در شرایطی که پریا همچنان از رابطه قدیمی‌اش سرخورده است، وارد رابطه‌ای عاطفی با مردی جوان می‌شود. زوج تازه به امید آغاز زندگی تازه مشکلات را یک‌به‌یک از سر راه برمی‌دارند اما برخی اتفاق‌ها، ادامه رابطه عاشقانه این زوج را به خطر می اندازد.
در پریا چهار بازیگر کودک نیز با نام‌های سودا بهروز رشید، روژان تقی زاده، محمد رضا شیرخانلو و شادی نکته سنج حضور دارند. این سریال با مدیریت تصویربرداری محمد افسری به مجری طرحی «شرکت فانوس خیال زمان» تولید می‌شود و محصول مشترک اداره کل نمایش سیما و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (موسسه آوای سلامت) است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

اخبار مرتبط :

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi