متن خبر

چرا جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با ایوبی برگزار نشد؟

چرا جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با ایوبی برگزار نشد؟

اخبار سینمای ایران     چرا جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس با ایوبی برگزار نشد؟
شناسهٔ خبر: 17396 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: در حالی که اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه با حضور رئیس سازمان سینمایی و دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خبر داده بودند، این جلسه امروز به دلایل نامعلومی برگزار نشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، در حالی که اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه با حضور رئیس سازمان سینمایی و دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خبر داده بودند، این جلسه امروز به دلایل نامعلومی برگزار نشد.

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه سخنگوی این کمیسیون در بیان کردگو با خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد دلیل برگزاری این جلسه را تراکم کاری مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و اظهار داشت: این جلسه که قرار بود امروز با حضور آقای ایوبی و داوران و دبیر جشنواره برگزار شود به دلیل تراکم کاری نماینده ها و حضور آنان در دو شیفت مجلس شورای اسلامی برگزار نشد.

اما شنیده های خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد حاکیست که این جلسه به دلیل عدم حضور رئیس سازمان سینمایی به زمان دیگری موکول شده است. هنوز دلیل حضور نیافتن ایوبی در این جلسه مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که واکنش سازمان سینمایی به این موضوع چه خواهد بود.

برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با حواشی بسیاری برگزار گردید که با نارضایتی سینماگران و رسانه ها همراه شد تا جایی که وزیر ارشاد از تشکیل کمیته ای ویژه برای بررسی این موضوع خبر داد و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز از برگزاری جلسه ای با حضور منتقدان و رئیس سازمان سینمایی و بررسی عوامل این نارضایتی ها خبر داده بود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi