متن خبر

چرا درآمد کمپانی LG این روزها سقوط کرده است؟

چرا درآمد کمپانی LG این روزها سقوط کرده است؟

اخبار سینمای ایران     چرا درآمد کمپانی LG این روزها سقوط کرده است؟
شناسهٔ خبر: 38247 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

مهرداد نوروزی : شرکت ال جی الکترونیکس اگر چه هنوز گزارش مالی سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ خود را منتشر نکرده اما اینک برآورد خود از میزان درآمدهایش را عنوان کرده است. شرکت کره ای باور دارد که در مقایسه با بازه پایگاه خبری ایهنای مشابه در سال گذشته، توانسته ۱۴ درصد درآمد بیشتری کسب کند ولی این درآمد همچنان کمتر از انتظارات تحلیلگران بودهاست. علت نرسیدن به سطح انتظارات نیز، بخش موبایل و فروش اندک این قسمت ذکر شده است.

به گزارش «انتخاب» به نقل از رویترز؛ ال جی که اکنون دومین تولید کننده بزرگ تلویزیون پس از سامسونگ است، برآورد می کند که در مقطع پایگاه خبری ایهنای بین ماه های آوریل و ژوئن به درآمدی معادل ۶۶۴ میلیارد وون (۵۷۴.۴۹ میلیون دلار) دست پیدا کرده باشد اما پیش از این، تحلیلگران انتظار درآمد ۷۵۵ میلیارد وون را داشتند.

ال جی شرح دقیقی بر عملکرد بخش های مختلف خود نداده ولی تحلیلگران باور دارند که ااحتمال می رود بخش موبایل برای نهمین دوره مالی پیاپی، با زیان عملیاتی رو به رو شده باشد؛ زیانی که از فروش ضعیف موبایل ها و همچنین افزایش بودجه تبلیغاتی برای موبایل G6 سرچشمه گرفته است.

یکی از تحلیلگران در همین رابطه می نویسد: «احتمال این می رود که زیان های بخش موبایل به بالاتر از ۱۰۰ میلیارد وون (۸۶ میلیون دلار) رسیده باشد. درصد سود دهی بخش های تلویزیون و لوازم خانگی هم اندکی ضعیف تر از پیش بینی های قبلی بوده اند.»

همه این ها در حالیست که روز گذشته، خبر رسید که سامسونگ احتمالاً تا چند روز آینده گزارش مالی خود را با عنوان «بهترین دوره مالی در تاریخ سامسونگ الکترونیکس» منتشر خواهد کرد و درآمدش از سطح انتظارات تحلیلگران نیز فراتر رفته است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi