متن خبر

کامبوزيا پرتوي مجوز گرفت کاميون

کامبوزيا پرتوي مجوز گرفت کاميون

شناسهٔ خبر: 1042 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پروانه ساخت صادر شد
«کاميون» کامبوزيا پرتوي راه مي افتد
ایهنا به نقل از بانی فیلم آنلاین: کامبوزيا پرتوي فيلم سينماي «کاميون» را به عنوان جديدترين کارش جلوي دوربين مي برد.

به گزارش بانی فیلم، پروانه ساخت اين پروژه مدتي است از سوي اداره نظارت و ارزشيابي وزارت ارشاد صادر شده تا پرتوي پيش توليد «کاميون» را آغاز کند. فيلمي تهيه کنندگي آن را پرتوي و مرتضي متولي به طور مشترک بر عهده دارند. کامبوزيا پرتوي با تائيد اين خبر به باني فيلم بیان کرد: «اين فيلم داستان يک کاميون است که در بازگشت از يک سفر تجاري با يک خانواده آواره کرد برخورد مي کند و با آنها همراه مي شود.»پرتوي در ادامه بیان کرد: «پروانه ساخت اين فيلم مدتي است صادر شده و ما در حال مهيا کردن شرايط براي آغاز فيلمبرادري هستيم.»
بخشي از صحنه هاي «کاميون» در جاده هاي کردستان فيلمبرداري مي شود اما بخش اعظم فيلم در تهران مي گذرد. «کاميون» در واقع يک فيلم شهري است نه جاده اي. پرتوي هنوز بازيگران و عوامل فيلم تازه اش را انتخاب نکرده اما قصد دارد با مهيا شدن شرايط «کاميون» را اوايل سال آينده کليد بزند. نکته قابل توجه در خصوص فيلم تازه پرتوي اين است که فيلمنامه «کاميون» سال ۲۰۰۱ جوايز بهترين فيلمنامه را از فستيوال هاي بوسان کره و اِميين فرانسه دريافت کرده است.
پرتوي اوايل امسال قصد داشت فيلمنامه «آفتاب خيزان است» را بسازد. او حتي براي اين فيلم عاشقانه درخواست پروانه ساخت داده بود اما با عدم صدور مجوز، پرونده ساخت اين فيلم بسته شد. «کاميون» جديدترين فعاليت فيلمسازي پرتوي بعد از ۱۰ سال است.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi