متن خبر

تکاپو برای رسیدن به جشنواره فجر عیاری در روزهای آخر فیلمبرداری کاناپه

تکاپو برای رسیدن به جشنواره فجر عیاری در روزهای آخر فیلمبرداری کاناپه

اخبار سینمای ایران   تکاپو برای رسیدن به جشنواره فجر  عیاری در روزهای آخر فیلمبرداری کاناپه
شناسهٔ خبر: 15767 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: تصویربرداری فیلم سینمایی‌«کاناپه» تازه‌ترین ساخته کیانوش عیاری یکشنبه (۵ دی‌ماه) پایان می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، فیلم سینمایی «کاناپه» تازه‌ترین ساخته کیانوش عیاری این روزها مراحل پایانی فیلمبرداری خود را پشت سرمی‌گذارد. این فیلم درحال حاضر در  لوکیشن شهرک راه‌آهن در حال ضبط است و روز یکشنبه‌(۵ دی‌ماه) آخرین روز فیلمبرداری «کاناپه» خواهد بود.

فیلم سینمایی «کاناپه» نیز فرم شرکت در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر را پرکرده است و پیش بینی می‌شود جزء فیلمهای راه یافته به بخش مسابقه باشد.

«کاناپه» روایت زندگی ۲ خانواده ای است که می‌خواهند با هم وصلت کنند اما در نهایت یک کاناپه باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی آنها می‌شود.

بازیگران این فیلم عبارتند از فرهادآییش، ابوالفضل پورعرب، بابک حمیدیان‌، فرگل فربخش، آتوساانواریان، بیتابیگی، سمیراذکایی، تینا عبدی،رزیتاسلطانی، باحضور فریباکامران وجهانگیرالماسی

از جمله عوامل این سریال می‌توان به کیانوش عیاری(تهیه کننده، نویسنده وکارگران)، حسن آقاکریمی(مدیرتولید)، شاهرخ دستورتبار(مجری طرح) اشاره کرد.

* تسنیم

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi