متن خبر

ساخت موسیقی در اکراین به صداگذاری رسید کمدی انسانی

ساخت موسیقی در اکراین به صداگذاری رسید کمدی انسانی

اخبار سینمای ایران   ساخت موسیقی در اکراین  به صداگذاری رسید کمدی انسانی
شناسهٔ خبر: 15065 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش سینماپرس، محمدهادی کریمی کارگردان سینما با اشاره به روند پس از تولید فیلم سینمایی «کمدی انسانی» بیان کرد: بعد از پایان فیلمبرداری این پروژه سینمایی، تدوین و صداگذاری  و ساخت موسیقی آن آغاز شده است و در تلاش هستیم تا فیلم را برای اکران آماده کنیم.

او بیان کرد: بهزاد عبدی ساخت موسیقی را آغاز کرده و این دومین همکاری من با این آهنگساز است که پیش از این با وی در فیلم «برف روی شیروانی داغ» همکاری داشته ام.

کارگردان فیلم «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» توضیح داد: بهزاد عبدی آهنگساز، موسیقی «کمدی انسانی» را در کشور اکراین و با همکاری ارکستر سمفونیک اکراین می سازد.

او بیان کرد: صداگذاری این پروژه نیز توسط علیرضا علویان در حال انجام است.

کریمی در پایان با اشاره به داستان «کمدی انسانی» بیان کرد: این فیلم یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که می بایست علیرغم خواست درونی اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند و داستان فیلم از دهه ۳۰ تا ۶۰ در ایران می گذرد.

در این فیلم بازیگرانی چون علیرضا شجاع نوری، هومن سیدی، آرمان درویش، لیلا زارع، فرخ نعمتی، هستی مهدوی فر، مهوش افشارپناه، عباس احمدی مطلق، سعیده عرفان، زینب قادری، حمیدرضا سام خانیان، فتاح نظریان، بابک جعفریه، عطا مرادی و بهاره کیان افشار با حضور نیکی کریمی بازیگران نوجوان: ایلیا نصراللهی، سام غفوری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع: مهر

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi