متن خبر

از چهارشنبه به روی پرده سینماها می روند وارونگی و گیتا

از چهارشنبه به روی پرده سینماها می روند وارونگی و گیتا

اخبار سینمای ایران  از چهارشنبه به روی پرده سینماها می روند وارونگی  و  گیتا
شناسهٔ خبر: 15726 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد: سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران دو فیلم سینمایی «وارونگی» و «گیتا» از صبح چهارشنبه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سینمایی ایهنا به نقل از سینماپرس منتشر کرد، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در بیان کرد و گو با ما درباره اخرین مصوبات شورای صنفی نمایش در جلسه دوشنبه (۲۹ آذرماه) اظهار داشت: از صبح چهارشنبه ۱ دی ماه فیلم سینمایی «گیتا» در یکی از سالن‌های آزادی به نمایش درمی‌آید و «یتیم‌خانه ایران» نیز به اکران خود در آزادی و دیگر سالن‌های آزاد ادامه خواهد داد.

مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح و یلدا قشقایی در فیلم سینمایی «گیتا» به ایفای نفش پرداخته اند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «گیتا» مادر متین است و به او دلبستگی زیادی دارد. پس از حادثه ای که برای متین پیش می‌آید، گیتا تلاش می‌کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت‌های جدیدی می‌شود…

او بیان کرد: فیلم سینمایی «وارونگی» نیز از صبح چهارشنبه در  گروه آزاد اکران می‌شود.

وارونگی که بعد از اکران در جشنواره فجر در بخش نوعی نگاه جشنواره کن، هفته فیلم‌های ایرانی در پاریس، جشنواره هامبورگ و جشنواره کمبریج نیز روی پرده رفت و مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. همچنین این فیلم سینمایی توانست جایزه بهترین فیلم جشنواره مِد ایتالیا را از آن خود بکند.

سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا،علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات،عباد کریمی بازیگران وارونگی هستند.
در خط داستانی وارونگی آمده است : سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه ی آنها که در گذشته  ناکام مانده، حالا  درآستانه شکل گیری دوباره است.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi