متن خبر

به رهبری جفا نکنید ‏‎ باید با قلبها بجنگید، نه میزها یاسر هاشمی

به رهبری جفا نکنید ‏‎ باید با قلبها بجنگید، نه میزها یاسر هاشمی

اخبار سینمای ایران   به رهبری جفا نکنید

‏‎   باید با قلبها بجنگید، نه میزها یاسر هاشمی
شناسهٔ خبر: 38540 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

‏‎

یاسر هاشمی : باید با قلبها بجنگی نه میزها!/ به رهبری جفا نکنید‏‎ 
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی در پاسخ به سخنان یک مسول دانشگاه آزاد مبنی بر” جنگ میز به میز” در این دانشگاه برای اعمال تغییرات فرهنگی ، بیان کرد: واقعا شنیدن این جملات از زبان یک مسئول فرهنگی جای تاسف فراوان دارد و نشاندهنده فاصله عمیق فکری این فرد از فضای دانشگاهی است.

‏‎یاسر هاشمی رفسنجانی رییس سابق دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد، در بیان کرد و گو با پایگاه خبری «انتخاب» با بیان اینکه امروز تفکر آیت الله هاشمی در بین آحاد مردم و بالاخص دانشگاهیان نهادینه شده است، تاکید کرد: اگر منظور این مسئول فرهنگی از اعمال تغییرات حذف تفکر آیت الله هاشمی از دانشگاه آزاداستباید به ایشان توصیه کنم بجای ”جنگ میز به میز” به دنبال ”جنگ با قلبها” برود ، چون  اندیشه اعتدال در دل میلیون ها دانشگاهی آگاه جای دارد.

‏‎فرزند آیت الله هاشمی همچنین به شدت از بخش دیگری از سخنان مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد انتقاد کرد و بیان کرد: به چه حقی از رهبری نقل قول می کنید که دانشگاه آزاد اسلامی باید به دامان انقلاب برگردد، این بزرگترین جفا به رهبری است.

‏‎وی با بیان اینکه آیت الله خامنه ای از دوران ریاست جمهوری ایشان تاکنون ، همواره حامی و موید دانشگاه آزاد اسلامی بوده اند، تاکید کرد: سیره مدیریتی آیت الله هاشمی همواره مشورت حداکثری با رهبری بودهاستو بدون حمایتهای امام خمینی و رهبرانقلاب، توسعه بی بدیل دانشگاه آزاد اسلامی ممکن نبود.

‏‎یاسر هاشمی رفسنجانی ادامه داد: هدف اصلی از زیر سوال بردن کارنامه ۳۵ ساله دانشگاه آزاد اسلامی،سیاه نمایی نسبت به نظام و  ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که «برخی ها دانسته یا نادانسته در دام دشمنان ایران اسلامی نیفتند و به تضعیف و تخریب این دستاورد بزرگ وبی نظیر انقلاب در حوزه آموزش عالی دست نزنند»

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi