متن خبر

۲۷ نفر از متهمان ارزی در بازداشت هستند

۲۷ نفر از متهمان ارزی در بازداشت هستند

اخبار سینمای ایران     ۲۷ نفر از متهمان ارزی در بازداشت هستند
شناسهٔ خبر: 74957 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

پایگاه خبری ایهنا به نقل از انتخاب منتشر کرد :

27 نفر از متهمان ارزی در بازداشت هستند

جعفری دولت آبادی بیان داشت: اقدامات پلیس و دستگاه های مرتبط با جمع آوری افرادی که خرید و فروش غیر مجاز ارز دارند ادامه دارد و کسانی که قاچاق ارز و یا خرید و فروش عمده غیر مجاز ارز را انجام دهند تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
او بیان کرد: بر اساس قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره خرید و فروش ساپایگاه خبری ایهنا یافته و قاچاق ارز و همچنین اخلال در نظام ارزی کشور اقدام کردیم و متهمان طبق قوانین جزایی ایران قابل تعقیب هستند.
دادستان تهران با اشاره به اینکه اقدامات دستگاه قضایی در کنار اقدامات بانک مرکزی موثر است، بیان کرد: اگر روند تقاضا در بازار ارز مدیریت و نظارت شود و ارزهای داخلی کشور و صادراتی مدیریت شود، این اقدامات به همراه مبارزه دستگاه قضایی با متهمان می تواند موثر باشد.
جعفری دولت آبادی بیان کرد: از سیاست بانک مرکزی حمایت می کنیم که از فعالیت صرافی های غیر مجازجلوگیری شود.
وی اضافه کرد: سیاست دادستانی بر ایناستکه ریسک ورود به این بازار را بالا ببرد و سعی کردیم بر اساس دلایل و مدارک موجود ، افراد اصلی را تحت تعقیب قرار دهیم.
جعفری دولت آبادی با اشاره به اینکه در سال های گذشته مبارزه شروع می شد اما ناتمام می ماند،بیان کرد: مبارزه با اخلال گران ارزی باید تداوم داشته باشد.
وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری پلیس و بانک مرکزی این پروسه تا پایان مجازات و صدور احکام قضایی در مورد متهمان ادامه یابد.
دادستان تهران تاکید کرد: سیستم نظارتی سامانه های بانک مرکزی کافی نیست و باید مبارزه بانک مرکزی با اخلال گران ارزی، سیستمی شود و در همه حوزه های مرتبط با ارز شکل گیرد که یکی از آن ها سامانه های ارزی در صرافی هاست.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi