متن خبر

۷۰ کیلوی تمام تهرانی در انتظار دیدار سرنوشت ساز

۷۰ کیلوی تمام تهرانی در انتظار دیدار سرنوشت ساز

اخبار سینمای ایران     ۷۰ کیلوی تمام تهرانی در انتظار دیدار سرنوشت ساز
شناسهٔ خبر: 37739 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-پایگاه خبری ایهنا: ۱۴۲۵۸۹۸/۸

پایگاه خبری ایهنا: ۲۰:۲۴  
۱۳۹۶/۰۴/۱۶

پایگاه خبری ایهنا: ۱,۳۰۴مصطفی حسین خانی وسعید داداش پور مسابقه فینال ۷۰ کیلوی آزاد را برگزار کردند .مصطفی در اوزان غیر المپیکی سال ۲۰۱۶ مدال برنز را گرفته اما در این مسابقات برابر داداش پور در مصاف اول بازنده شد .

به گزارشپایگاه خبری ایهنا به نقل از پایگاه خبری ایهنا به نقل از ورزش سه منتشر کرد منتشر کرد“، مسابقه اول در بخش گروهی برگزار شد، مسابقات کشتی گیرانی که به فینال رسیده اند معمولا مسابقه شماره دواستو۲ نفر در بخش های گروهی یک بار با هم مصاف داده اند، در کشتی اول داداش پور برابر  حسین خانی برنده شد، هر ۲ کشتی گیر تهرانی هستند .


حسین خانی برخلاف مسابقه گذشته، تهاجمی تر آغاز کرد . حسین خانی با یک خاک وبارانداز  مسابقه را ۴-۰ کرد، رسیدن به پاهای محکم حسین خانی برای داداش پور در این وقت بسیار سخت شده بود ودر وقت اول مسابقه ۵-۰ تمام شد .


وقت دوم وقتی بود که حسین خانی برای مدیریت پایگاه خبری ایهنا آمد تا بدون افت وخیز خود را برای مسابقه سوم آغاز کند، با این حال، در این وقت در یک صحنه ۲ قهرمان طی ۴۵ ثانیه به هم پیچیدند تا داور  هندی با تاخیر به ۲ نفر سرپا بدهد ، از این صحنه ۲ امتیاز به داداش پور ویک اخطار به حسین خانی داده شد، داور علت این مساله را حرکت غیر ورزشی مصطفی اعلام کرد!


داداش پور که روحیه گرفته بود در ۲۰ ثانیه پایانی با گرفتن مایه فن کمر در آستانه گرفتن امتیاز رسید اما حسین خانی با تلاش زیاد خود را نجات داد تا مسابقه با برد حسین خانی تمام شده وهمه چیز به کشتی سوم برسد .

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi