متن خبر

۸۰درصد بلیت‌های فیلم فجر تحویل مخاطبان شد

۸۰درصد بلیت‌های فیلم فجر تحویل مخاطبان شد

شناسهٔ خبر: 509 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

    ۸۰درصد بلیت‌های فیلم فجر تحویل مخاطبان شد

دوشنبه ۷ بهمن‌ماه به عنوان سومین روز تعیین شده برای تحویل حضوری بلیت‌های خریداری شده سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در حالی سپری می‌شود که ۸۰ درصد بلیت‌ها تا ساعت ۱۵ این روز تحویل خریداران داده شده استIMG_6157

 به گزارش مدیریت ارتباطات سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر؛ محسن شمس مدیر سامانه فروش بلیت آثار این دوره از جشنواره درباره وضعیت و مهلت تحویل بلیت‌های خریداری شده به مخاطبان جشنواره یادآور شد: امروز سومین روز از تحویل بلیت‌های پیش‌خرید شده است و تا ساعت ۱۵ امروز که آخرین مهلت تحویل حضوری بلیت‌ها نیز هست، ۸۰ درصد بلیت‌ها به خریداران تحویل داده شده است.

وی درباره زمان پایان تحویل حضوری بلیت‌های خریداری شده لازم دانست: طبق برنامه تعیین شده تا ساعت ۱۹ امروز کار تحویل حضوری بلیت‌ها به پایان می‌رسد. اما اگر مراجعه وجود داشته باشد این ساعت تمدید می‌شود.

مدیر سامانه فروش بلیت آثار سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از مخاطبان جشنواره و خریداران بلیت‌های پیش‌فروش شده که هنوز نسبت به دریافت حضوری بلیت‌های خود اقدام نکرده‌اند، خواستار مراجعه به پردیس سینمایی ملت و دریافت بلیت‌ها تا زمان مقرر، شد.

شمس درباره میزان استقبال مخاطبان از پیش فروش بلیت آثار بخش‌های مختلف جشنواره سی و دوم بیان کرد: بیشترین آمار پیش فروش بلیت متعلق به بخش سودای سیمرغ است و بخش نگاه نو و بخش‌های دیگر هم به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

طبق اعلام مدیریت سامانه فروش بلیت آثار سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر روز سه‌شنبه ۸ بهمن‌ماه در پردیس سینمایی ملت نیز به ارائه بلیت حضوری سازمان‌ها و نهادهای متقاضی تهیه بلیت آثار جشنواره اختصاص دارد.

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

تبلیغات ایهنا تبلیغات ایهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi