به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا:   فیلم بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سالن اصلی برج میلاد با ترافیک جمعیت در هنگام ورود به سالن اصلی اکران شد.       بادیگارد درباره تیم حفاظت از شخصیت های سیاسی نظام که در راس آنها و با تجربه ی آنها یعنی آمده برای این شخصیت را به تصویر میکشد. &n" /> به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا:   فیلم بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سالن اصلی برج میلاد با ترافیک جمعیت در هنگام ورود به سالن اصلی اکران شد.       بادیگارد درباره تیم حفاظت از شخصیت های سیاسی نظام که در راس آنها و با تجربه ی آنها یعنی آمده برای این شخصیت را به تصویر میکشد. &n"/> به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا:   فیلم بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سالن اصلی برج میلاد با ترافیک جمعیت در هنگام ورود به سالن اصلی اکران شد.       بادیگارد درباره تیم حفاظت از شخصیت های سیاسی نظام که در راس آنها و با تجربه ی آنها یعنی آمده برای این شخصیت را به تصویر میکشد. &n"/>

متن خبر

بادیگارد سینمای ایران

بادیگارد سینمای ایران

بادیگارد سینمای ایراناخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 8845 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

به گزارش پایگاه خبری سینمایی ایهنا:

 

فیلم بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سالن اصلی برج میلاد با ترافیک جمعیت در هنگام ورود به سالن اصلی اکران شد.

 

 

 

بادیگارد درباره تیم حفاظت از شخصیت های سیاسی نظام که در راس آنها و با تجربه ی آنها یعنی آمده برای این شخصیت را به تصویر میکشد.

 

 

از بازیگران میتوان به پرویز پرستویی ، بابک حمیدیان،شیلا خداداد،مرلا زارعی اشاره نمود.

 

 

این فیلم در سالن اصلی همایش های برج میلاد در ساعت ۱۸.۳۰اکران شد

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محل تبلیغات

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

برچسب‌ها

برچسب های مرتبط
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi